Tajemnica płci dziecka Meghan i Harry'ego ujawniona? Wyciekł film z baby shower!

Hanna Skowron 28.02.2019
Meghan i Harry
Fotografia: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News

Uwagę zwraca jeden szczegół!

Już niebawem Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko. Choć księżna Sussex ma wiele obowiązków, w ubiegłym tygodniu znalazła czas, by polecieć do Nowego Jorku na tzw. baby shower, czyli świętowanie nadchodzących narodzin w gronie przyjaciół. Choć płeć potomka ulubionej książęcej pary Brytyjczyków to pilnie strzeżona tajemnica, w internecie pojawiło się nagranie, które rozwiewa wątpliwości.

Zgodnie z protokołem rodzina królewska nie może zdradzić, czy royal baby to chłopiec, czy dziewczynka. Płeć dziecka zostanie ogłoszona dopiero po narodzinach. Fani Meghan i Harry'ego nie mogą się doczekać tej informacji, a w internecie pojawiają się coraz to nowe spekulacje. Czyżby film, który trafił do sieci raz na zawsze rozstrzygał tę kwestię?

Płeć royal baby w końcu ujawniona?

Baby shower Meghan w Nowym Jorku było iście królewską imprezą. Nie mogło zabraknąć na niej Amal Clooney czy Sereny Wiliams, która jest jedną z najbliższych przyjaciółek księżnej. Jak wyglądały przygotowania do spotkania?

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które opublikowała zapewne jedna z osób obsługujących to wydarzenie. Różowe dekoracje i kwiaty miałyby świadczyć o tym, że Meghan i Harry spodziewają się dziewczynki

To nie pierwszy raz, kiedy media spekulują, że "baby Sussex" to płeć piękna. Kilka miesięcy temu podczas spotkania w Sydney jeden z gapiów złożył księciu gratulacje z okazji narodzin dziecka i dodał: Mam nadzieję, że to będzie córka, na co Harry miał odpowiedzieć twierdząco.

Zobacz także: Baby shower księżnej Meghan kosztowało tysiące! Są zdjęcia z nowojorskiej imprezy!

Książę Harry wziął ślub z Meghan Markle w maju zeszłego roku. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała ta uroczystość? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów