Tajemnica figury Olgi Kalickiej. Dzięki temu schudła po ciąży

Olga Kalicka o swojej diecie i odchudzaniu.
Fotografia: instagram.com @olgakalicka

Olga Kalicka może się pochwalić bardzo szczupłą, kobiecą figurą. Aktorka niedawno urodziła dziecko, mimo to już teraz jest w fantastycznej formie.

Olga Kalicka szybko zgubiła nadprogramowe kilogramy po ciąży. Fanki od początku podziwiały jej przemianę. Niektórzy wciąż zastanawiają się, co zrobiła gwiazda, żeby schudnąć tak szybko. Teraz Olga zdecydowała się opowiedzieć dziennikarzom o swojej diecie i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Olga Kalicka - jak ćwiczy i jaką ma dietę?

Olga Kalicka swojego pierwszego syna urodziła w styczniu tego roku. Aleksy jest coraz większy, za to młoda mama szybko dochodzi do wzorowej formy. Dziennikarze portalu "Jastrząb Post" postanowili zapytać aktorkę o to, jak udało jej się schudnąć. Jej pierwszy krok na drodze do pięknego wyglądu był dość nietypowy.

Zaczęłam od tego, że poszłam do fizjoterapeuty i wydaje mi się, że to jest bardzo ważne i staram się też na moim Instagramie przypominać o tym, że te wizyty są bardzo ważne po ciąży i porodzie ponieważ w organizmie zachodzi bardzo dużo zmian. I te treningi były bardziej ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, które pomogły mi wrócić do formy. Ale tu też chyba dużo mojej mamie zawdzięczam i tym genom. Ale to nie jest tak, że całkowicie się obijam. Staram się zdrowo odżywiać i coś tam robię. Myślę, że wszystko to miało wpływ - przyznała przed dziennikarzami.

Aktorka serialu "M jak miłość" nie gotuje dużo - zajmowanie się dzieckiem, praca i obecność w mediach nie pozostawiają jej wiele czasu na domowe obowiązki. Olga korzysta z diety pudełkowej. Dzięki temu może z łatwością kontrolować swoją codzienną dietę.

Dieta pudełkowa ratuje mi życie. Gdybym miała teraz każdego dnia przygotować 5 posiłków dla siebie to byłoby mi bardzo ciężko. Więc nie ukrywam, że posiłkuje się dietami teraz i dzięki temu mam więcej czasu dla dziecka i możemy z Cezarym zjeść rano śniadanie, co jest cudowne.

Co myślicie o sposobach Olgi Kalickiej?

Zobacz także: Olga Kalicka dodała zdjęcie bez makijażu. Fani: "Wyglądasz bosko"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów