Tadla już otrząsnęła się po Krecie? Przyszła na imprezę z tajemniczym mężczyzną

Martyna Wojciechowska 18.04.2018
Beata Tadla
Fotografia: Eastnews

Pasują do siebie?

Ostatnio los nie szczędził jej ciosów. Na szczęście Beata Tadla szybko pozbierała się po głośnym rozstaniu z Jarosławem Kretem i dziś znów uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Być może to zasługa tajemniczego mężczyzny, który towarzyszył jej podczas ostatniej imprezy.

Zobacz także: Kiedy nadchodzi pora na rozstanie? Te sygnały świadczą o tym, że związek jest nie do uratowani

Beata Tadla i Adrian Furgalski są parą?

Beata Tadla po aferze z byłym partnerem Jarosławem Kretem rozpoczęła zupełnie nowy etap w życiu. Na Gali Osobowości i Sukcesy pozowała na ściance w towarzystwie Adriana Furgalskiego - znanego eksperta w dziedzinie transportu, który często udziela się w tv.

Jak można się było spodziewać, w mediach natychmiast pojawiły się spekulacje na temat ich znajomości. Czyżby zostali parą?

Mam nadzieję, że teraz jestem na drodze w dobrym kierunku. Zobaczymy, jak to się ułoży - wyznała Tadla w rozmowie z "Rewią".

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Beata i Adrian razem pokazali się na imprezie medialnej. Ich przyjaźń trwa już kilka lat. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się w sieci 4 lata temu. Jak myślicie, ma szansę zamienić się w coś większego? Trzeba przyznać, że tworzyliby naprawdę ładną parę.

EN_01313788_0015
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. "16 lat i 18 kg temu". Trudno ją poznać

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów