Taco Hemingway o życiu prywatnym: "Przestałem opuszczać mieszkanie"

Malwina Wasilewska 27.09.2019
Taco Hemingway
Fotografia: Eastnews

Raper szczerze opowiedział o swoich najbliższych.

Taco Hemingway podczas wywiadów zwykle unika tematów związanych z życiem prywatnym i miłością, jednak tym razem zrobił wyjątek. W rozmowie z autorami książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy 2" opowiedział o swojej rodzinie, Idze Lis i o tym, co zmieniło się od kiedy stał się sławny.

Taco Hemingway o życiu prywatnym

Taco Hemingway w wywiadzie z Jackiem Balińskim i Bartkiem Strowskim zdradził, że jego rodzina jest porozrzucana po całym świecie. Ponadto dodał, że od kiedy jego ukochana, Iga Lis, zaczęła studia w Londynie, para rzadko przyjeżdża do Polski:

Mama pracuje w Brukseli, ojciec wraz ze swoją nową rodziną mieszka w Hiszpanii, a starsza ode mnie o pięć lat siostra od września przebywa ze swoim mężem na stypendium naukowym w Stanach. Ja zaś od drugiej połowy 2018 roku większość czasu spędzam w Londynie, gdzie studiuje moja dziewczyna - powiedział.

Raper opowiedział też o tym, że od kiedy stał się rozpoznawalny, niechętnie wychodzi z mieszkania. Jednak Iga próbuje zmienić jego przyzwyczajenia:

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna - wyznał Taco.

Lubicie te parę?

Lubisz słuchać muzyki? Sprawdź swoją wiedzę!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów