Taco Hemingway spotyka się z Igą Lis? Wszystko na to wskazuje!

Paulina Ermel 18.05.2018
Taco Hemingway, Iga Lis
Fotografia: Eastnews

Wygląda na to, że mamy kolejną gorącą parę w polskim show-biznesie! Popularny raper z córką znanej dziennikarki? To duże zaskoczenie.

Niedawno na jaw wyszła informacja, że coraz popularniejszy w Polsce raper Quebonafide spotyka się z Natalią Szroeder. Wczoraj poznaliśmy kolejną gorącą parę w polskim show-biznesie - Pola Lis spotyka się z jednym z piłkarzy, Kamilem Grabarą. Okazuje się, że młodsza siostra Poli, Iga Lis, również znalazła miłość. Córka dziennikarki spotyka się z... Taco Hemingwayem!

Zobacz także: Córka Kingi Rusin chce się dostać na renomowaną uczelnię. Dziennikarka martwi się o nią

W polskich mediach aż huczy od informacji, że Iga Lis umawia się z 9 lat starszym raperem i laureatem Fryderyka. I podobno nie jest to świeża sprawa! Otóż okazuje się, że para umawia się ze sobą od przynajmniej 6 miesięcy. Jednak żadne z nich nie przywykło do rozgłosu i unika go jak ognia.

Iga skupiała się ostatnio na zdaniu matury, a 27-letni Taco nie lubi pojawiać się na ściankach. Ciekawe, co na to znana mama początkującej modelki.

Chodzą słuchy, że na okładce ostatniej solowej płyty Taco pt. "Szprycer" pozuje właśnie Iga. Widzicie podobieństwo?

Zobacz także: Najmłodsza córka Rusin pokazała zdjęcia ze studniówki. Zachwyciła kreacją od znanego projektant. "Cudna suknia"

Poznajcie gwiazdy, które najlepiej zarabiają na Instagramie:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów