Ta uczestniczka "Big Brothera" nie wspominała dobrze udziału w programie. Jak dziś wygląda Małgorzata Maier?

Anna Respondek 23.10.2017
Małgorzata Maier
Fotografia: EAST NEWS

Bardzo się zmieniła?

Małgorzata Maier w 2001 roku wzięła udział w pierwszej i najbardziej popularnej edycji programu "Big Brother". W reality show wykreowana została na czarny charakter, jednak pomimo tego doszła prawie do samego finału, zajmując ostatecznie trzecią pozycję. 

Po programie Maier borykała się z falą popularności, która jak sama przyznawała, przeszkadzała jej w codziennym życiu. Bizneswomen zdecydowała się zamknąć swoją szkołę dla modelek i salon mody Awangarda w Sosnowcu i przeniosła się do Warszawy, licząc na większą anonimowość. W między czasie została prowadzącą dwóch programów wnętrzarskich "Ikea- dom pełen pomysłów" i "Kto was tak urządził", które nie przyniosły oczekiwanych zysków. 

Jako jedna z niewielu uczestniczek żałowała swojego udziału w programie, o czym mówiła w wywiadzie z dziennikarzem Onet.pl.

Żałuję, że poszłam do "Big Brothera", bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować - wyjawiła.

Obecnie Maier prowadzi blog modowy oraz sklep z ubraniami. 

Bardzo się zmieniła? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów