Ta seksowna cheerleaderka to Renee Zellweger. Aktorka pokazała dużo zdjęć z liceum

Paulina Szestowicka 17.09.2016
Renee Zellweger stare zdjęcia
Fotografia: East News

Była nie tylko jedną z najlepszych uczennic w szkole, ale też... najładniejszych. 

Renee Zellweger w ostatnich tygodniach często gości na łamach czasopism i w serwisach internetowych. Przy okazji premiery najnowszej części filmu o przygodach Bridget Jones oczywiście porusza się temat jej wyglądu. Aktorka kolejny raz szybko zrzuciła zbędne kilogramy, które musiała przybrać specjalnie na potrzeby roli, ale media wydają się być bardziej zainteresowane jej idealnie gładką twarzą i nieco zmienionymi rysami twarzy.

Zobacz także: Bridget Jones 4! "Dziennik Bridget Jones" powraca - to już wiemy o kontynuacji

Gwiazda coraz mniej chętnie wypowiada się na tematy medycyny estetycznej, więc wpadła na pomysł opublikowana zdjęć z czasów liceum. Fotografie zrobione w latach 1985 - 1987 pokazują, jak Renee Zellweger wyglądała uczęszczając do Katy Hight School w Katy w Teksasie. Była wtedy nie tylko pilną uczennicą, która po lekcjach uczestniczyła w zajęciach kółka teatralnego, ale też przewodniczącą szkoły i cheerleaderką. Patrząc na fotografie nie sposób też nie stwierdzić, że uważnie śledziła zmieniające się trendy - jej stylizacje z tamtego okresu mogą służyć za wręcz wzór, co w tamtym okresie uznawało się za modne.  

Po skończeniu liceum, Renee Zellweger zdała na University of Texas w Austin w Teksasie, czyli jedną z czołowych uczelni badawczych w kraju. Jako jeden z przedmiotów wybrała aktorstwo i debiutowała już 1992 roku w obrazie "A Taste for Killing" u boku Jasona Batemana. Dwa lata później wystąpiła w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie", a później otrzymała główną rolę w "Jerry Maguire" - za to otrzymała dominacje do Satelity, MTV Movie Awards, nagrody Gildii Aktorów Filmowych i jej kariera nabrała tempa. I wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na pewno nie zwolni. 

Zobacz, jak Renee Zellweger wyglądała w liceum

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów