Ta rodzina poszukuje opiekunki do dzieci. Warunki pracy? Wielu o takich marzy

Anna Respondek 25.08.2017
Dziewczynka
Fotografia: Pixabay

Aż trudno sobie wyobrazić taką ofertę pracy. 

Ogłoszenie, które zamieściła pewna londyńska rodzina stało się hitem sieci, i to nie bez powodu. Rzadko kiedy zdarza się bowiem, żeby niania mogła mieć nieograniczony dostęp do luksusowych aut, kucharza z gwiazdką Michelin na koncie oraz sześciocyfrową pensję. Uprzedzamy, to nie jest żart. 

Pełnoetatowa opiekunka miałaby się zająć czworgiem dzieci w wieku od 2 do 15 lat. Rodzina w ogłoszeniu zaznacza, że z racji tego, że mają cztery rezydencje: w Londynie, Atlancie (USA), Na Barbadosie i w Cape Town w RPA, muszą dzielić między nimi czas, dlatego przyszła niania nie powinna mieć nic przeciwko częstym podróżom samolotem. 

Posiadamy wiele samochodów, między innymi Porshe, Range Rovera i Maserati, wszystkie dostępne do jazdy dla opiekunki - oczekujemy, że będzie ona zawozić dzieci na umówione spotkania - można przeczytać w ogłoszeniu. 

Wymarzona praca? 

Ponieważ taka propozycja mogła się wydawać zwykłym "fake newsem", CNBC postanowiło potwierdzić jej autentyczność. Oprócz niezwykłych bonusów rodzina ma też nie lada wymagania. Kandydaci i kandydatki powinni znać się na psychologii dziecięcej, praca zajmowałaby im 6 dni w tygodniu od 7:00 rano do godziny 20:00. Powinni posiadać brytyjskie prawo jazdy i nie mieć na koncie żadnych wypadków. Dodatkowo rodzina wymaga potwierdzenia ukończonego kursu samoobrony, a jeśli kandydat takiego nie posiada, zatrudniający za niego zapłacą.

Ważne jest również doświadczenie, które powinno wynosić minimum 15 lat. Poszukiwane są osoby bezdzietne. Kandydat musi zostać oczywiście zaakceptowany przez dzieci. 

Ze względu na olbrzymią popularność ogłoszenia, rodzina poprosiło o cierpliwość wszystkich kandydatów. 

Ogłoszenie znajdziecie tutaj.

Są jacyś chętni? ;-)

giphy-downsized (94)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów