Ta modelka od lat nie reguluje brwi. W ten sposób promuje naturalność. "Ludzie nazywają mnie ogrem"

Redakcja 11.07.2017
Scarlett Costello
Fotografia: www.instagram.com/scarlettcostello/

Kobieta dumnie prezentuje to, czym obdarzyła ją natura. 

19-letnia Scarlett Costello z Nowego Jorku jest modelką, która udowodniła, że nie trzeba ślepo podążać za modowymi trendami. Podczas gdy większość kobiet reguluje brwi, aby nadać im idealny kształt, który doskonale będzie współgrać z resztą twarzy, ona odrzuciła pęsetę na bok i ze swoich zrośniętych brwi uczyniła atut. 

Modelka nie tylko pozwala rosnąć swoim brwiom, ale również stosuje kosmetyki, które mają przyśpieszyć porost włosów. Jak przyznała w jednym z wywiadów, gęste brwi towarzyszyły jej już od dzieciństwa, są więc dla niej rzeczą naturalną. 

Głęboko wierzę w to, że najlepiej wyglądamy będąc w zgodzie z tym, co zaprojektowały nasze geny - powiedziała Scarlett Costello w rozmowie z Teenvogue.com.

Piękna?

Mimo że kariera modelki nabrała rozpędu, gdy niebanalne brwi stały się jej znakiem charakterystycznym, wiele osób twierdzi, że Scarlett wygląda po prostu źle. Choć otrzymuje więcej pozytywnych niż negatywnych komentarzy, te drugie bywają bolesne. Nie raz bowiem nazywano ją "ogrem", a nawet "pretensjonalną feministką".

Costello stara się jednak nie przejmować krytycznymi uwagi i przekonuje, że warto eksponować swój naturalny wygląd, bo to właśnie on stanowi o naszej wyjątkowości. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów