Ta literówka przejdzie do historii! Julia Roberts najadła się wstydu przez dziennikarza

Magdalena Barszczak 12.12.2018
Julia Roberts
Fotografia: AFP/EAST NEWS

Błąd amerykańskiego dziennika komentują media na całym świecie. 

Wpadki zdarzają się każdemu, ale nie wszystkie są tak szeroko komentowane. Julia Roberts najadła się wstydu przez dziennikarza, a internauci nie mogą przestać się śmiać. Wszystko przez jeden błąd!

Fatalna wpadka to "zasługa" dziennika "Post-Journal", drukowanego w Jamestown, w stanie Nowy Jork. Lokalna gazeta zyskała niechlubną sławę za sprawą literówki, która pojawiła się w jednym z nagłówków dotyczących wybitnej aktorki.

Julia Robert ośmieszona przez dziennikarza

"Dziury Julii Roberts z wiekiem stają się lepsze" - napisał jeden z redaktorów. Miał oczywiście na myśli role. Do tekstu wkradł się chochlik, który przysporzył wstydu zarówno redakcji, jak i gwieździe Hollywood.

Dziennikarz zamiast angielskiego "roles" napisał "holes" i tak "role" Julii Roberts stały się "dziurami". Niestety korektor nie wyłapał rażącego błędu, a artykuł wraz z niefortunnym tytułem ukazał się w druku.

Nie mogę uwierzyć, że to się pojawiło w naszej lokalnej gazecie. Julia Roberts ucieszy się, że jej dziury mają się dobrze - pisała jedna z internautek.

Choć redaktorzy szybko przyznali się do wpadki, przeprosili za nią, a w następnym numerze dziennika umieścili sprostowanie, zdjęcie nagłówka z szybkością błyskawicy rozprzestrzeniło się w sieci, rozbawiając czytelników na całym świecie. Ciekawe, czy "dziury" uszczęśliwiły też samą zainteresowaną, uznawaną za jedną z najładniej starzejących się aktorek.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Dla niektórych celebrytów czas się zatrzymał. A nawet odmłodnieli. Wyglądają lepiej niż kiedyś!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów