Ta kobieta poznała sekret młodości. Ma 39 lat, a nadal pytają ją o dowód

Anna Respondek 08.09.2017
Sklep
Fotografia: EAST NEWS

Chyba każda z pań tak by chciała.

Sara Clear, kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii, pomimo 39 lat nie może rozstawać się ze swoim dowodem osobistym. Według sprzedawców większości sklepów, nadal wygląda jak nastoletnia dziewczyna. Z jednej strony jest to niezwykle przyjemne, z drugiej jednak staje się przyczyną wielu nieporozumień i irytacji Sary.

Twarze, które wyglądają wyjątkowo młodo, nazywa się mianem "baby face". Do takiego określenia przyzwyczaiła się już Sara i choć może nam się wydawać, że to jej schlebia, zainteresowana ma na ten temat zupełnie inne zdanie.

Kobieta, która ma 21-letniego syna, ostatnio w sklepie nie mogła spokojnie kupić tytoniu, ponieważ według sprzedającej kasjerki była na to za młoda. Kasjerka poprosiła ją o okazanie dowodu osobistego, co niezmiernie zdziwiło Sarę. Największym jednak problemem było to, że kobieta tym razem nie miała go przy sobie. Jak przyznała kosztowało ją to wiele nerwów. Najadła się wstydu, pomimo tego, że jest pełnoletnia od ponad 21 lat. 

Poprosiłam o tytoń, a sprzedawczyni zażądała ode mnie dowodu. "Czy to żart?" - zapytałam, dodając, że mam 39 lat i 21-letniego syna. Byłam zażenowana. Czułam, jak palę się ze wstydu. Obok stali inni ludzie, patrzyli się na mnie i zastanawiali się, co ja kombinuję. Nie spodziewałam się, że mój dowód będzie potrzebny - powiedziała w rozmowie z "The Sun". 

Jak się okazuje, "baby face", może przysporzyć wiele kłopotów. ;)

Sara Clear
Fotografia: Youtube/Femail Online
Sara Clear
Fotografia: Youtube/Femail Online
Sara Clear
Fotografia: Youtube/Femail Online
giphy-downsized (11)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów