Ta kobieta na operacje plastyczne wydała ponad 200 tysięcy złotych. Efekt was zaskoczy!

Julita Buczek 13.08.2020
operacja plastyczna
Fotografia: Shutterstock

Ta kobieta wydała bardzo dużo pieniędzy na zmianę swojego wyglądu. Czy rzeczywiście wygląda lepiej?

W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na ingerencję w swój wygląd. Operacje plastyczne czy regularne wizyty u kosmetyczek sprawiają, że niektóre panie nie przypominają siebie z młodości.

Właśnie taki efekt uzyskała modelka Victoria Wild, która chciała prezentować się tak dobrze, że zdecydowała się na dość brutalną ingerencję w swój wygląd.

Modelka, która wygląda jak żywa laka Barbie

Modelka swój obecny wygląd zawdzięcza kilkunastu operacjom plastycznym. Victoria przeszła zabieg liposukcji, powiększania ust, a nawet modelowania twarzy.

Mój chirurg zmienił kształt mojego ciała i teraz jestem gorętsza niż Kylie Jenner. Wszyscy myślą, że Kylie ma idealną figurę, więc to był mój cel. Konsultowałam się z najlepszymi chirurgami w Europie. Już 10 lat minęło, od kiedy zaczęłam moją transformację. Moi przyjaciele i rodzina akceptują to, co robię, ponieważ to mój styl — powiedziała Victoria w wywiadzie dla dailystar.co.uk.

W udzielonym wywiadzie, Victoria wspomniała również, że wielkim oparciem w dążeniu do upragnionego wyglądu jest jej partner, który zawsze wspierał ją w decyzjach, które podejmowała.

Podoba wam się taki wygląd?

Zobacz także: Księżna Diana chciała spalić pałac Kensington? Na jaw wyszły nowe fakty!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów