Ta informacja rozpala całą Amerykę. Podobno Drake ma romans z Taylor Swift

Redakcja 28.10.2016
Drake i Taylor Swift
Fotografia: East News

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Amerykańskie serwisy plotkarskie podkręcają atmosferę wokół ulubieńców fanów muzyki popularnej. 

Mają ze sobą wiele wspólnego. Drake zakończył właśnie bardzo medialny związek z Rihanną, przedtem tabloidy powtarzały plotki, że spotyka się z tenisistką Sereną Williams. Każdy jego romans jest szeroko omawiany w sieci, nic więc dziwnego, że kochanki muzyka mają tego dość i wycofują się rakiem.

Taylor Swift ma w środowisku opinię modliszki. Mówi się, że po każdym związku wydaje nową płytę, a mężczyźni są jej potrzebni tylko do promocji. Ostatnio zakończyła długi i wydawało się, że poważny związek z producentem Calvinem Harrisem, podobno romansowała z aktorem Tomem Hiddlestonem, choć nawet przyjaciele piosenkarki twierdzili, że artyści mają układ - on chce się wypromować, a ona zagrać na nosie.

Jak poznałam twoją matkę 

Wszystko wydało się podczas imprezy z okazji 30. urodzin Drake'a. Jak podaje serwis Inquisitr.com, para miała nie odstępować się na krok, ponoć byli wtuleni i wpatrzeni w siebie. Tom Hiddleston jest podobno w szoku - i jak określa to serwis - opadła mu szczęka. Magazyn Hollywoodlife.com podaje, że aktor miał powiedzieć, że życzy nowej parze wszystkiego najlepszego, ale nie wydaje mu się, żeby ta relacja przetrwała. Niestety nikomu nie udało się uwiecznić romantycznych chwil Drake'a i Taylor Swift, jednak rzekomi świadkowie twierdzą, że oprócz przytulania i dotykania się policzkami, nie doszło nawet do pocałunku. Para miała siedzieć w zacisznym miejscu i do siebie szeptać. 

Teorii wokół nowej power couple USA powstało już tyle, że nawet serwisy plotkarskie przyznają, że nie wiedzą, komu wierzyć. W obiegu jest informacja, że artyści zadecydowali, że będą przyjaciółmi. Z drugiej strony Elitedaily.com podaje, że zachwycony swoją nową dziewczyną Drake przedstawił ją swojej matce. Amerykańscy dziennikarze zwracają uwagę na to, że tak nie zachowują się ludzie, którzy mają przelotny, niezobowiązujący romans.

Styl życia ulubionych gwiazd muzyki rozrywkowej USA męczy tamtejsze tabloidy. Woleliby, aby oboje żyli w małżeństwie, mieli dzieci, a potem zdecydowali się na głośny rozwód. Tak być może będzie w przyszłości, póki co brukowce muszą karmić się niepotwierdzonymi przez nikogo plotkami.

Drake Taylor Swift
Fotografia: twitter.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów