Ta artystka robi najbardziej kobiece tatuaże z motywem roślinnym

Martyna Kraus 20.07.2016
Tatuaże w kwiaty Pis Saro
Fotografia: facebook.com/sarbonapis

Maluje przepiękne i subtelne kwiaty i liście na ciałach swoich klientów. 

Kwiaty, pączki kwiatów, owoce, egzotyczne ptaki i zwierzęta, liście, gałązki - długo by wymieniać. Te delikatne wzory to kwintesencja kobiecych i subtelnych tatuaży tworzonych przez pochodzącą z Krymu artystkę, Pis Saro

Malowane przez nią wzory na ciele inspirowane są tylko i wyłącznie naturą. Kwiaty są narysowane delikatną kreską, a jednocześnie pełne żywych kolorów. Nieskończonym źródłem inspiracji jest dla dziewczyny otaczający ją świat i pory roku, a szczególnie zmiany w przyrodzie jakie przychodzą z każdą z nich.

W domu sadzę kwiaty i patrzę, jak rosną. Przyglądam się najmniejszym szczegółom na płatkach kwiatów i liści. Ich struktura nie jest tak prosta, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Uwielbiam studiować złożoność roślin, zwierząt i ptaków z różnych krajów, wciąż szukam nowych pomysłów – wyjaśnia zdolna artystka.

Pis Saro żyje, aby odkrywać przyrodę i to, co w niej jest najpiękniejsze. Sama przyznaje, że podróżowanie jest jedną z najważniejszych dla niej rzeczy. Jej zdaniem nie są ważne warunki, ale możliwość obcowania z przyrodą i poznawania nowych miejsc, a w tym podziwianie tamtejszej roślinności.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów