Ta akcja na Instagramie pomaga zwalczać kompleksy. Nie daj sobie wmówić, że jesteś brzydka

Martyna Wojciechowska 05.03.2018
Selfie
Fotografia: Fotolia

Koniec z wyretuszowanymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Pokaż, jak wyglądasz naprawdę!

Mimo że ich nosy odbiegają od ideału, one nie wstydzą się tego, jak wyglądają. Robią swoje zdjęcia z profilu i zachęcają do tego inne dziewczyny. #SideProfileSelfie to kolejna akcja wywodząca się z popularnego w ostatnich czasach ruchu body positive. Tak jak inne tego typu inicjatywy, ma ona na celu walkę z narzuconym przez media kanonem piękna. Jeżeli masz problem z akceptacją swojego nosa, ten projekt skierowany jest właśnie do ciebie.

Akcja #SideProfileSelfie pomaga zwalczyć kompleksy

Dzięki tej inicjatywie dziewczyny zaczynają patrzeć przychylnie na swoje niedoskonałości i zachęcają do tego inne obserwatorki na Instagramie.

Zobacz także: Kobieta po porodzie nie mogła poradzić sobie z kilogramami. Pomogła jej pielęgniarka, dzięki słowom napisanym nad wagą

Aby wziąć udział w tej akcji, wystarczy opublikować zdjęcie swojego profilu i zamieścić je na Instagramie lub Twitterze, a następnie podpisać się hashtagiem #SideProfileSelfie. Już tysiące osób pochwaliło się swoimi niedoskonałościami.

Pomysłodawczynią tej inicjatywy jest dziennikarka z Londynu, Radhika Sanghani, która sama miała kiedyś kompleks na punkcie swojego dużego nosa. Dziś twierdzi, że pokochała swoje niedoskonałości i cieszy się, że idea #SideProfileSelfie spotkała się ze światowym uznaniem.

A co wy sądzicie o tym pomyśle? My jesteśmy pod wrażeniem. Im więcej tego typu akcji, tym lepiej!

Zobacz także: Modelka z rozmiaru XS przeszła na rozmiar L. Twierdzi, że dopiero teraz jej kompleksy zniknęły. "Czuję się szczęśliwa"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów