Szymon Hołownia po 12 latach odchodzi z "Mam talent!". "Coś się kończy, coś się zaczyna"

"Mam talent!": prowadzący w garniturach na scenie - Marcin Prokop i Szymon Hołownia
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

To oświadczenie zaskoczyło wszystkich! Szymon Hołownia, po niespełna 12 latach, postanowił odejść z programu "Mam talent!". Wydał oświadczenie dla fanów.

Od początku "Mam talent!" był współprowadzącym programu. Szymon Hołownia i Marcin Prokop od 2008 roku bawili widzów przed telewizorami, jednocześnie komentując zmagania uczestników. Teraz jednak ten etap show się kończy. Szymon Hołownia przy pomocy swojego konta na Facebooku ogłosił, że po niespełna 12 latach pracy przy produkcji "Mam talent!", teraz zamierza zrezygnować z dalszego prowadzenia programu TVN. Wydał oświadczenie.

Zobacz także: Szymon Hołownia wyjawił swój największy sekret. Przyznał się do tego na swoim koncie na Instagramie!

Szymon Hołownia odchodzi z "Mam talent!"

W najbliższą sobotę, tj. 30 listopada, odbędzie się wielki finał 12. edycji "Mam talent!". Okazuje się, że przygoda z programem zakończy się nie tylko dla uczestników, ale także dla jednego z prowadzących.

Szymon Hołownia postanowił odejść z "Mam talent!". O swojej decyzji widzów poinformował na Facebooku.

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (...). Ale rekapituluję to sobie już dziś - zaczął swój wpis Hołownia.

Prezenter wyjaśnił także powody swojej decyzji i podziękował widzom za lata pięknych emocji w programie.

Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z "Mam Talent TVN", bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję - napisał Szymon.

Hołownia obiecał też, że nie rozstaje się z telewidzami. Fani dziennikarza również dziękują mu za piękny duet, który stworzyli z Marcinem Prokopem na ekranie.

Zobacz także: Fani namawiają Wojewódzkiego, żeby zaprosił do swojego show Muchę. Wymowny komentarz: "Została na dłużej"

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów