Szwedzka modelka postanowiła, że będzie miała największą pupę na świecie. Czy to jeszcze wygląda ładnie?

Anna Respondek 26.07.2018
Natasha Crown
Fotografia: Instagram/natasha_crown_official

Modelka nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i dąży do swojego celu. 

Coraz częściej w sieci promują się osoby, które chętnie ingerują w swoje ciało i chcą wyglądać wyjątkowo i zupełnie inaczej niż wszyscy. Szwedzka modelka Natasha Crown postanowiła, że zdobędzie rekord Guinnessa i stanie się osobą z największą pupą na świcie. Dziewczyna pomimo negatywnych komentarzy wciąż dąży do celu, a na Instagramie prezentuje wiele swoich odważnych zdjęć.

Szwedzka modelka z największą pupą na świecie

24-latka twierdzi, że duża pupa sprawia, że czuje się seksowna i silna. Jej dieta składa się z pizzy i Nutelli, a dokładnie rzecz biorąc 6 kilo czekoladowo-orzechowego przysmaku miesięcznie (około 15 słoików). Natasha przeszła już 3 zabiegi liftingu pupy, jednak na tym nie skończy. Każdego dnia powtarza, że jej pośladki muszą być większe. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 90 tysięcy osób. 

Im więcej przytyję, tym lepszą będę miała pupę. Zrobię wszystko, żeby mieć największą pupę na świecie - powiedziała The Sun. 

Natasha tyje po to, aby móc odciągnąć tłuszcz z innych partii ciała i wstrzyknąć go w pośladki. Pierwszy tego typu zabieg przeprowadzono, kiedy miała 20 lat. Obecnie modelka przyznaje, że duża pupa stała się jej obsesją. Stylu życia Natashy nie popierają rodzice, którzy regularnie namawiają ją do zmiany. 

Czy to jeszcze wygląda ładnie, czy może to już przesada?

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów