Szpak opublikował zdjęcie z młodości. Takiego go nie znaliśmy. "W życiu bym sobie ciebie tak nie wyobraziła"

Katarzyna Leszczyńska 15.01.2018
Michał Szpak
Fotografia: Instagram/Michał Szpak

Nie wszystkim przypadł do gustu dawny wizerunek piosenkarza. 

Michał Szpak lubi zaskakiwać. Zwłaszcza wyglądem. Podczas gdy przyzwyczaił nas do swoich pięknych, długich włosów, niedawno w mediach pojawiło się jego zdjęcie z młodości, na którym ma całkiem krótką fryzurę. Teraz jednak zaskakuje jeszcze bardziej. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z młodości Szpaka. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy.

Zobacz także: Tak wygląda Michał Szpak w krótkich włosach. Fani w szoku

Okazuje się, że Michał Szpak dawniej miał o wiele krótsze włosy. Nieustannie towarzyszyły mu jednak charakterystyczne loki. Na zdjęciu sprzed lat ma fryzurę w stylu afro. Włosy do ramion i burza loków – do tej pory nie wyobrażaliśmy sobie go w takim wydaniu. Teraz możemy zobaczyć, jak dawniej prezentował się znany wokalista.

Michał Szpak w młodości
Fotografia: Instagram/Michał Szpak

Internauci porównują Szpaka do innych gwiazd

Michał Szpak ma rzeszę wiernych fanów, którzy zawsze stoją za nim murem i lubią prawić mu komplementy. Nie inaczej było również tym razem. Wielu internautów stwierdziło, że choć nie są przyzwyczajeni do takiego wyglądu swojego idola, podoba im się również w takim wydaniu. W komentarzach pod zdjęciem posypało się bardzo dużo komplementów w kierunku wokalisty.

Styl i indywidualność od zawsze.

Słodziaczkowy cherubinek.

Super młodzieniec.

Już wtedy przystojniak.

Nie wszystkim taki wizerunek Szpaka przypadł jednak do gustu. Długie włosy dodają piosenkarzowi rockowego stylu, który współgra z jego piosenkami. Nic więc dziwnego, że niektórzy fani są do tego przyzwyczajeni i nie potrafią odzwyczaić się od długowłosej wersji swojego idola.

Długie włosy zaje*iste. W innym wydaniu cię nie widzę.

Jezu, w życiu bym sobie tak Michała nie wyobraziła.

Najbardziej zaskakuje jednak spostrzegawczość internautów. Wielu z nich zauważyło ogromne podobieństwo Szpaka w wersji afro do innych znanych osobowości. W większości porównują ją do Nicka Jonasa z zespołu Jonas Brothers. Nie tylko jego jednak dopatrzyli się w polskim artyście.

Podobieństwo do Jesse’a Eisenberga jest uderzające.

Prawie jak Nick Jonas.

Niczym Panasewicz.

Jak widać, w dawnym Szpaku można dopatrzeć się naprawdę wielu oblicz. Nam najbardziej do gustu przypadło porównanie do Janusza Panasewicza z zespołu Lady Pank. Tak czy inaczej, przede wszystkim uwielbiamy Michała Szpaka w wersji z długimi włosami. A waszym zdaniem, w jakim wydaniu prezentuje się najlepiej?

Szpak dawniej i dziś
Fotografia: Instagram/kiedysvsdzis
Michał Szpak w kręconych włosach
Fotografia: Instagram/Michał Szpak
Michał Szpak w prostych włosach
Fotografia: Instagram/Michał Szpak
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów