Szokujące wyznanie Edyty Górniak. Krystyna Czubówna omal się nie utopiła podczas kręcenia "Agenta"

Hanna Skowron 21.02.2019
Konferencja prasowa programu "Agent Gwiazdy"
Fotografia: East News

Znana lektorka znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Wielkimi krokami zbliża się premiera 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy". Wiemy już, kto weźmie w nim udział i choć popularne show jeszcze się nie zaczęło, już wzbudza spore emocje. Edyta Górniak uchyliła "Plotkowi" rąbka tajemnicy o tym, co będzie się działo w jednym z odcinków. Zapowiada się naprawdę dramatycznie!

Tym razem zdjęcia kręcono na Wyspach Kanaryjskich. Czternaścioro uczestników zmierzyło się ze swoimi słabościami na hiszpańskiej Fuerteventurze. Jedną z bohaterek "Agenta" jest Krystyna Czubówna. To właśnie jej dotyczy zaskakująca relacja Górniak. Okazuje się, że udziału w produkcji o mało nie przypłaciła życiem.

Krystyna Czubówna w niebezpieczeństwie podczas kręcenia "Agenta"

Jednym z zadań uczestników programu było przepłynięcie odcinka Oceanu Atlantyckiego. Krystyna Czubówna radziła sobie świetnie, ale w pewnym momencie zasłabła i zaczęła tonąć. Na szczęście na pomoc lektorce rzucił się Andrzej Gołota.

To było trudne, morze było wzburzone, był czas sztormów, więc nie było żartów. Zlękłam się wtedy poważnie o Krysię, bo ona podczas tego płynięcia chyba zemdlała i straciła świadomość - opowiadała Górniak w rozmowie z "Plotkiem".

To, co wydarzyło się na planie, tak bardzo wstrząsnęło piosenkarką, że jeszcze długo nie mogła się uspokoić.

Pamiętam, że ryczałam później w pokoju i się zastanawiałam, czy to jest na pewno pod kontrolą, czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie konsekwencji i uszczerbku na jej zdrowiu - kontynuowała zasmucona wokalistka.

Na szczęście Krystyna Czubówna wróciła cała i zdrowa z wyprawy.

"Agent-Gwiazdy 4" zagości na antenie TVN już 27 lutego. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Krystyna Czubówna była molestowana w telewizji. Wstrząsające wyznanie dziennikarki

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów