Szokujące wieści z planu "Przyjaciółek"! "Wyniki testu ośmiu osób są pozytywne"

Róża Piasecka 22.07.2020
Przyjaciółki
Fotografia: Instagram/MagdalenaStuzynska

Pojawiła się informacja o tym, ile osób na planie produkcji zostało zarażonych wirusem. Co dalej z produkcją?

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że rozpoczęte miesiąc temu prace nad kolejnym sezonem ulubionego serialu wielu Polek zostały wstrzymane. Powodem tej decyzji było to, że pośród osób zaangażowanych w tworzenie produkcji znajdowała się osoba zarażona koronawirusem. Pojawiły się doniesienia, że nosicielką wirusa Sars-CoV-2 jest jedna z głównych gwiazd "Przyjaciółek". Nieoficjalnie mówiono o tym, że to Małgorzata Socha. Sama aktorka nie skomentowała tych informacji, ale według magazynu "Show" miał je potwierdzić jej agent.

Zobacz także: To Małgosia Socha ma koronawirusa?! Ta informacja obiegła media. Aktorka komentuje: "Każdy może zachorować"

Przy tworzeniu serialu pracuje ekipa składająca się z około 60 osób. Wszystkie musiały poddać się kwarantannie i przeprowadzić test na obecność wirusa. Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska przyznały już, że są zdrowe.

Jak podaje "Fakt", wiadomo już, że wirusem na planie zaraziło się dokładnie 8 osób.

Wszyscy, którzy pracują przy serialu "Przyjaciółki", zostali przebadani. Od kierowców po główne bohaterki. Wyniki testów u ośmiu osób są pozytywne. To czwórka aktorów serialu i cztery osoby z planu.

Na temat dalszych prac nad kolejnymi odcinkami serialu wiadomo tylko tyle, że pozostają zawieszone do odwołania. Informacje na temat stanu zdrowia poszczególnych osób należących do obsady nie będą upubliczniane.

Sprawdź, którą z bohaterek "Przyjaciółek" najbardziej przypominasz!

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów