Szokujące komentarze Jakimowicza na temat imigrantów. Aktorowi puściły nerwy!

Hanna Skowron 14.01.2019
Jarosław Jakimowicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Wypowiedzi aktora wzbudziły ogromne emocje.

Kwestia przyjmowania uchodźców budzi wielkie emocje wśród Polaków. Część społeczeństwa nie potrafi na ten temat rozmawiać spokojnie, często puszczają im nerwy. Nie inaczej jest wśród gwiazd. Wiele z nich deklaruje swoje stanowisko wprost i zdarza się im powiedzieć kilka słów za dużo.

Zobacz także: Jarek Jakimowicz ma 18-letniego syna. To prawie kopia ojca!

Do takich osób należy m.in. Jarosław Jakimowicz. Aktor znany z roli w "Młodych Wilkach" dziś już nie jest tak popularny jak w latach 90. Jakimowicz zagrał jeszcze w kilku serialach, był także gwiazdą programu "Big Brother VIP". Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą reportażu w "Uwadze" o nastolatkach, którzy skatowali 54-latka. Zadeklarował wtedy, że wymierzy sprawiedliwość sprawcom.

Zgłaszam się na kata. Kolejny raz, tym razem po obejrzeniu tego reportażu utwierdzam się w przekonaniu, że dla takich przestępców nie ma resocjalizacji. Tylko kara śmierci - napisał aktor.

Jakimowicz ostro o imigrantach na Facebooku

Jakimowicz jest aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno wdał się w dyskusję na temat śmierci Bartosza Niedzielskiego w Strasburgu. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował screeny wpisów Jakimowicza z jego prywatnego konta na temat imigrantów. Aktora wyraźnie poniosły emocje. Nie przebiera w słowach, kilkakrotnie nazywając uchodźców "brudami".

Jeżeli ty nie widzisz różnicy między Polakami a brudami i tym po co wyjeżdżają - uczciwa ciężka praca a kombinacje na socjalu - to ja Ci tego nie wytłumaczę - można przeczytać na profilu aktora. 

Kolejna niewinna ofiara polityki europejskiej. Kiedy słyszę, że zabójca, ten BRUD był znany służbom bezpieczeństwa, zastanawiam się, kiedy wreszcie powiemy dość i na kopach wyrzucimy ich z Europy? - pyta.

Multikulti to totalna brednia, która doprowadzi do upadku chrześcijaństwa i białej rasy - dodaje.

Wpisy Jakimowicza wzbudziły ogromne emocje w sieci. Myślicie, że osoby publiczne mogą sobie pozwolić na takie komentarze?

Zobacz także: Wojewódzki: Ludzie uprawiają rytualny taniec nienawiści. Kuźniar wbił mu szpilę

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

O tych aferach było głośno! Jaki skandal wybuchł w roku, w którym przyszliście na świat?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów