Szokująca metamorfoza 22-latki. Dziś wygląda jak modelka

Hanna Skowron 02.07.2018
Szokująca metamorfoza 22-latki. Dziś wygląda jak modelka
Fotografia: instagram.com/theirongiantess

Na Instagramie jest wzorem i motywacją dla wielu młodych dziewczyn borykających się z problemem nadwagi.

W wieku 22 lat pochodząca z Kanady Laura Micetich ważyła 136 kilogramów. Niestety cierpiało też na tym jej zdrowie. O sobie dawało znać zbyt wysokie ciśnienie, nadczynność tarczycy. U dziewczyny zdiagnozowano też początki cukrzycy. Swoją historię opowiedziała w rozmowie z magazynem So Healthy.

Zobacz także: Schudł, zapuścił brodę i podbił internet

Lekarze ostrzegali mnie, że będę miała poważne problemy z chodzeniem i koniecznych będzie kilka operacji, abym mogła normalnie żyć - opowiadała.

Laura zaczęła już rozważać operację pomniejszenia żołądka. Do tej jednak nie doszło, bo 22-latka trafiła na siłownię. To kompletnie zmieniło jej życie.

Laura znalazła w sobie na tyle motywacji i silnej woli, by kontynuować ćwiczenia. Wkrótce to, co zaczęło się od próby wprowadzenia niezbędnych zmian, szybko przekształciło się w miłość do zdrowia, fitnessu i zdrowego odżywiania. Opłaciło się. Po czasie odbudowała swoje zdrowie, a dziś mężczyźni wprost nie mogą oderwać od niej wzroku. Podobnie jak niemal 350 tysięcy obserwatorów na Instagramie, którzy stale śledzą jej postępy. 

Zobacz, jak wygląda 27-letnia dziś Laura.

Zobacz także: Ta kobieta przekracza granice i tworzy niezwykłe metamorfozy

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów