Szkoła z Irlandii pokazała dowód potwierdzający istnienie duchów. To nagranie nie pozostawia złudzeń

Anna Respondek 17.10.2017
Szkoła z Irlandii pokazała dowód potwierdzający istnienie duchów. To nagranie nie pozostawia złudzeń
Fotografia: Youtube/DEERPARKCBS

Chcielibyście chodzić do takiej szkoły?

Myślicie, że wasza szkoła jest nawiedzona? Ci uczniowie mają dowód na to, że ich jest. Do nietypowego zdarzenia doszło w pewnej szkole średniej w Cork w Irlandii. Młodzież uczęszczająca do tej placówki od dłuższego czasu skarżyła się na niepokojące odgłosy i niewytłumaczalne sytuacje. Dzięki szkolnemu monitoringowi udało im się znaleźć dowód potwierdzający ich przypuszczenia. 

Na Youtubie pojawiło się wideo, na którym można zobaczyć szkolny korytarz. Cała "akcja" dzieje się o trzeciej w nocy, kiedy w budynku nie ma żywego "ducha". Nie trzeba się dokładnie przyglądać nagraniu, aby zauważyć otwierające się drzwi, latające zeszyty i bujające się szafki. 

Pojawiło się wielu sceptyków twierdzących, że to zwykły fotomontaż. Głos zabrał jeden z nauczycieli placówki Aaron Wolfe, który przyznał, że nie tylko uczniowie borykają się z dziwnymi sytuacjami. W klasie, w której odbywa się religia, często czuć lekki chłód, a z łazienek dobiegają niepokojące dźwięki na przykład czyjś płacz.

Stróż nocny pracuje w tej szkole od 30 lat i spotkał się z wieloma paranormalnymi aktywnościami - nauczyciel powiedział Unilad.co.uk.

Szkoła Derrpark C.B.S. jest najstarszą w tej części Irlandii, powstała w 1828 roku. 

A Wy się baliście iść do własnej szkoły. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów