Szklana kula, a w niej McDonald's. Takie atrakcje w jednym z najpiękniejszych miast Polski!

Anna Respondek 04.12.2018
Szklana kula w Lublinie
Fotografia: Instagram/iwannaflysohigh

Niezwykła instalacja robi wrażenie. 

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprawiają, że największe firmy wciąż na nowo starają się zaskoczyć konsumentów niezwykłymi i klimatycznymi atrakcjami. W tym roku marketingowcy restauracji McDonald's wpadli na wyjątkowo nietypowy świąteczny pomysł. W jednym z najpiękniejszych polskich miast postanowili ustawić wielką szklaną kulę, która wypełniona jest choinkami, sztucznym śniegiem, a na samym środku stoi mały budynek stylizowany na McDonald's. 

Szklana kula z restauracją McDonald's w środku. 

Na nietypową atrakcję natknęli się mieszkańcy Lublina. Na Placu Zamkowym stanęła bowiem olbrzymia szklana kula, w której znaleźć można choinki, śnieg, klimatyczne oświetlenie i mały budynek stylizowany na restaurację McDonald's. Pojawienie się instalacji związane jest z najnowszą, zimową ofertą fast-foodu. 

Niestety szklanej kuli nie będzie można podziwiać przez całą zimę, ponieważ zostanie zdemontowana tuż po nakręceniu najnowszej reklamy dla restauracji. Filmowcy będą obecni w Lublinie jeszcze we wtorek, 04.12. 

Chcielibyście, aby takie atrakcje pojawiły się również w innych miastach? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Już niedługo święta Bożego Narodzenia. Jeśli szukasz odpowiedniego filmu na leniwe świąteczne popołudnie, te propozycje przypadną do gustu całej rodzinie:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów