Dorota Szelągowska wyremontowała kuchnię Mateusza Gesslera! Efekt jest powalający!

Sandra Banach 19.06.2019
Dorota Szelągowska i Mateusz Gessler
Fotografia: Instagram.com/dotindotin

Ostatnio Dorota Szelągowska zapowiedziała rewolucję w domu Mateusza Gesslera. Nowa kuchnia restauratora wygląda niesamowicie! Musicie ją zobaczyć!

Programy Doroty Szelągowskiej przyciągają tłumy widzów przed telewizorami. Nic dziwnego – w końcu córka Grocholi słynie z realizowania najtrudniejszych zadań. Gwiazda ze starych, nieatrakcyjnych wnętrz potrafi wyczarować prawdziwe salony. Jej remonty zawsze kończą się zadowoleniem i efektem wow!

Szelągowska wyremontowała kuchnię Gesslerowi

Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych pochwaliła się rezultatem nowego projektu. Jak się okazuje, znana projektantka wnętrz, wzięła się za metamorfozę mieszkania Mateusza Gesslera. Efektem swojej pracy pochwaliła się w sieci:

Kuchnia Mateusza Gesslera mojego projektu gotowa! To była fantastyczna współpraca - serio. Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów – jako, że oboje jesteśmy ambasadorami znanej marki z ich wyborem nie było problemu. Mateusz dziękuję za wszystkie informacje sprzętowe i że dałeś się namówić na tę koncepcję – napisała Dorota Szelągowska.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia po metamorfozie! 

Musimy przyznać, że nowa kuchnia znanego restauratora wygląda naprawdę imponująco. Nam się podoba, a wam?

Zobacz także: Syn Doroty Szelągowskiej zagra w znanym polskim serialu!

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów