Szczęsny pyta trenera o stylizację Krychowiaka. Reakcja Lewandowskiego to najlepszy komentarz

Emilia Klima 04.10.2017
Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak
Fotografia: Screnn z YouTube.com/URBANSKY/Twitter.com/Kacpo24

Zamiłowanie do świata mody Grzegorza Krychowiaka znów stało się obiektów żartów jego kolegów z kadry. 

Grzegorz Krychowiak wrócił do reprezentacji Polski w piłce nożnej po przerwie spowodowanej brakiem powołania na poprzednie mecze. Pomocnik zjawił się na zgrupowaniu w Warszawie przed spotkaniem z Armenią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w stylizacji godnej blogera modowego. Jego wielkie wejście do hotelu zostało uwiecznione przez dziennikarza portalu Sport.pl i szybko stało się hitem internetu.

Temat stylizacji piłkarza pojawił się podczas konferencji prasowej z udziałem Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika oraz drugiego trenera reprezentacji Polski, Bogdana Zająca. W rolę reportera kanału "Łączy Nas Piłka" wcielił się bramkarz kadry Wojciech Szczęsny, który skierował do szkoleniowca pytanie o strój Krychowiaka.

Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie. Chciałbym zapytać, czy trener może widział „stylówkę”, w jakiej przyjechał Grzesiek na zgrupowanie i czy będą jakieś konsekwencje wyciągnięte w stosunku do niego? - spytał.

Trener zachował powagę i poradził sobie świetnie z trudnym pytaniem, za to Lewandowski i Glik z trudem opanowali śmiech.

Mecz Polska - Armenia już w najbliższy czwartek (5 października) w Erywaniu. Początek o godzinie 18. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów