Szczere wyznanie Nicole Kidman. Małżeństwo z Tomem Cruisem uchroniło ją przed molestowaniem seksualnym

Magdalena Barszczak 17.10.2018
Nicole Kidman i Tom Cruise
Fotografia: REX/EAST NEWS

Aktorka wspomina, że po ślubie z gwiazdorem była otoczona swoistym "kokonem".

Nicole Kidman niechętnie wraca do wspomnień związanych z Tomem Cruisem. Tym razem aktorka zdobyła się na śmiałe wyznanie. Okazuje się, że małżeństwo z nim uchroniło ją przed tragedią. Co jeszcze powiedziała? 

Nicole Kidman o małżeństwie z Tomem Cruisem

Aktorzy poznali się na planie filmu "Szybki jak błyskawica", a w 1990 roku wzięli ślub. Związek przetrwał do 2002 roku, a para doczekała się dwojga adoptowanych dzieci. Od początku byli na świeczniku, a media interesowały się każdym ich posunięciem.

Po rozwodzie niechętnie wspominali o wspólnym życiu. W 2006 roku Kidman ponownie wyszła za mąż za Keitha Urbana - i - jak przyznaje - to on jest jej prawdziwą miłością. W artykule dla "New York Magazine" zdradziła, że wspominanie o małżeństwie z Cruisem przychodzi jej z trudem.

Mówienie o małżeństwie z Tomem Cruisem, za którego wyszłam mając 22 lata, nie przychodzi mi łatwo, bo jestem teraz żoną człowieka, który jest moją wielką miłością, więc jest to niemal obraźliwe. Mając to na uwadze, chcę powiedzieć, że wyszłam za mąż bardzo młodo, ale zdecydowanie nie było to dla mnie źródłem siły - to była moja ochrona - wyznała Kidman.

I dodała, że sformalizowanie związku z jednym z najbardziej popularnych gwiazdorów w Hollywood uchroniło ją przed tragedią. 

Wyszłam za mąż z miłości, ale małżeństwo z bardzo wpływowym człowiekiem uchroniło mnie przed molestowaniem seksualnym. Pracowałam, ale znajdowałam się w swoistym kokonie - napisała.

Kidman po rozstaniu z pierwszym mężem musiała szybko dorosnąć i przeżyć swoje własne chwile #MeToo. Ale o nich nie chciała opowiadać.

Jestem szczera. Chcę, by moje doświadczenia i emocje zostały dobrze spożytkowane. (...) Ale muszą to być odpowiedni ludzie, którzy nie wykorzystają ich niewłaściwie - podsumowała.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów