Księżna Meghan już w niedzielę trafiła do szpitala! Wyciekły szczegóły porodu

Paulina Ermel 08.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Meghan i Harry mieli własne plany dotyczące porodu. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli.

Księżna Meghan i książę Harry rozpoczęli właśnie kolejny etap wspólnego życia. Na świecie pojawił się bowiem pierwszy syn pary. "Baby Sussex" przyszło na świat 6 maja nad ranem. I choć początkowo mówiło się o tym, że Meghan urodzi w domu, w ostatniej chwili musiała nieco zmienić plany.

Jak wyglądał poród księżnej Meghan

Od samego początku do mediów przenikały informacje o tym, że księżna Meghan chciałaby urodzić swoje pierwsze dziecko w domu. Nie oznacza to jednak, że żaden szpital nie był przygotowany na ewentualne odebranie porodu kolejnego royal baby.

Pojawiały się spekulacje, że para książęca Sussex, która przeprowadziła się niedawno do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze, przygotowała ekipę szpitala oddalonego od domu o ok. 30 minut drogi, na taką ewentualność.

Ostatecznie jednak "baby Sussex" przyszło na świat w Portland Hospital w Londynie. Prywatna klinika oferuje najwyższe standardy i najlepszą opiekę, z której korzystają światowe gwiazdy. Wygląda więc na to, że przyszli rodzice byli przygotowani na ewentualny poród pod okiem profesjonalnej ekipy.

Zobacz także: Kate i William żartują z księcia Harry'ego. Tak skomentowali narodziny dziecka

Syn Meghan i Harry'ego urodził się 6 maja o 5.26 rano. Chłopiec waży 3,2 kg. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie miał na imię.

Jeszcze niedawno Meghan i Harry brali ślub, który oglądały na całym świecie miliony! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów