Miała 11 lat, gdy wygrała "Szansę na sukces" i zdobyła serca Polaków! Jak dziś wygląda Georgina Tarasiuk?

11-letnia Georgina Tarasiuk i Natalia Kukulska w "Szansie na sukces"
Fotografia: Instagram/georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk miała 11 lat, gdy wygrała "Szansę na sukces". Podbiła wtedy serca Polaków wykonaniem utworu Natalii Kukulskiej "Dłoń". Jak dziś wygląda?

Georgina Tarasiuk miała 11 lat, gdy zdecydowała się na udział w kultowym programie "Szansa na sukces". Wystąpiła wówczas w odcinku z piosenkami Natalii Kukulskiej. Dziewczynka w ciemnej sukience i z warkoczami na głowie zaśpiewała utwór "Dłoń" i poruszyła serca Polaków. Do dziś jest wierna muzyce i tworzy własne kompozycje. Jak dziś wygląda Georgina Tarasiuk?

Zobacz także: "Szansa na sukces": znamy zwycięzcę programu! To ona zaśpiewa na festiwalu w Opolu

"Szansa na sukces": Jak dziś wygląda Georgina Tarasiuk?

Natalia Kukulska była oczarowana dziewczynką, która zaśpiewała wyjątkowy utwór z jej repertuaru. Właśnie piosenkę "Dłoń" wokalistka stworzyła z myślą o swojej mamie, Annie Jantar.

11-latka zaczarowała piosenkarkę do tego stopnia, że Kukulska zapraszała ją później na swoje koncerty. Dzięki temu drzwi do kariery Tarasiuk stanęły otworem. 

Kilka lat później Georgina Tarasiuk wydała swoją debiutancką płytę, z której pochodził utwór "Niedorosła miłość". W 2018 roku dołączyła do zespołu Blauka, który tworzy muzykę z pogranicza rock/indie/vintage. 

Zespół Blauka, z Georginą Tarasiu, wkrótce wyda debiutancką płytę. To właśnie z niej pochodzi singiel "Figle Zuchwałe", który został przez was wybrany Najlepszym Chilloutowym Utworem 2018 roku!

Zobaczcie, jak dziś wygląda Georgina Tarasiuk.

Zobacz także: Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Po 39 latach!

Georgina Tarasiuk zaczynała w "Szansie na sukces". Kto jeszcze rozpoczął swoją karierę w tym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów