Syn znanego aktora walczy z nowotworem. Chłopak ma zaledwie 17 lat!

Julita Buczek 08.10.2019
Billy Baldwin
Fotografia: East News

Nastoletni syn popularnego aktora zmaga się z poważną chorobą. Aktor przerwał milczenie i opublikował poruszający wpis w social mediach.

William Baldwin jest młodszym bratem Aleca Baldwina, ale także bardzo znanym aktorem. 56-latek zagrał w takich produkcjach jak "Mokra robota", "Wirus" czy "Facet z odzysku". Od paru miesięcy mężczyzna unikał zainteresowania mediów. Parę dni temu na swoim instagramowym koncie wyjawił dlaczego. 

Syn aktora chory na raka

Okazuje się, że jego 17-letni syn Vance Alexander od ponad roku smaga się z poważną chorobą. Nastolatek przeszedł 28 sesji chemioterapii i wszystko wskazuje na to, że uporał się z chorobą. Aktor opublikował w sieci bardzo poruszające słowa, które z pewnością wzruszą niejedną osobę.

Rok temu u mojego syna Vance'a zdiagnozowano raka... miał 16 lat. Trzymał się bardzo dzielnie... wszyscy to robiliśmy. Przeszedł 28 rund chemii, ale pozostał BARDZO pozytywny, skupiony i utrzymywał swoje życie tak normalne, jak to możliwe... każdego dnia. Dzieciak to twardy su***syn. Wytrzymały jak lina żeglarska. Piekielnie śmieszny. Twardy jak gwoździe. Chłopak o złotym sercu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nigdy nie byłem bardziej dumny. Jesteś niesamowitym mężczyzną - wyznał aktor na Instagramie.

Co sądzicie o takich wyznaniach w sieci?

Zobacz także: Córka Eminema wydoroślała. Według fanów jest bardzo podobna do znanego taty!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów