Nicolas Cage ma 27-letniego syna. Jego wizerunek jest mocno zaskakujący

Anna Respondek 30.08.2017
Nicolas Cage
Fotografia: Materiały prasowe

Domyślilibyście się, że to syn znanego gwiazdora?

Weston Cage od początku sprawiał swojemu sławnemu ojcu sporo kłopotów. Pierwsze problemy z prawem i narkotykami miał już jako zbuntowany nastolatek. Nicolas Cage nie zostawił go jednak w potrzebie i służył mu pomocą. Jak teraz wygląda pierworodny syn aktora? 

Weston w tym roku będzie obchodził 27. urodziny. Jak sam przyznaje, od dawna cierpi na depresję i alkoholizm, z którymi pomaga mu walczyć jego ojciec. Młody Cage nie był w stanie znieść "brzemienia" swojego nazwiska, dlatego właśnie zaczęły się jego problemy psychiczne. 

Ja sobie radziłem z tym w taki sposób, jak ludzie radzą sobie z rasizmem lub prześladowaniem z powodu ich religii. Ludzie mają z góry przyjęty pogląd, że miałem życie pełne przywilejów, ale nie wiedzą, jak może być "mroczno" w takim domu. Więc użyłem tego jako mojej benzyny, by grą usunąć zemstę z mojego serca - wyjaśniał w rozmowie z portalem Noisey.vice.com.

Spektakularna zmiana

Mężczyzna gra w zespole rockowym Eyes of Nocturn i jeszcze do niedawna jego wygląd mógł budzić kontrowersje. Jednak odkąd postanowił walczyć o swoje życie, jego image uległ zmianie. Weston ożenił się, a w 2014 roku urodził mu się syn, którego zdjęcia często publikuje na swoim Instagramie. 

Podobny do sławnego ojca? 

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów