Syn Magdy Gessler o trudnych relacjach z matką: "Mieliśmy wiele lat rozłąki"

Malwina Wasilewska 31.10.2019
Tadeusz Miller
Fotografia: Instagram.com/magdagessler_official

Tadeusz Müller zdobył się na szczere wyznanie.

Magda Gessler dziś dobrze dogaduje się ze swoimi dziećmi, jednak okazuje się, że nie zawsze tak było. W jednym z najnowszych wywiadów Tadeusz Müller, prowadzący kulinarne show "Z gruntu zdrowo", opowiedział o trudnych relacjach z matką. Jak twierdzi, po latach udało się im odbudować kontakt.

Tadeusz Müller o Magdzie Gessler

Magda Gessler długo dochodziła na szczyt. Znana restauratorka od lat 90. prowadzi własne biznesy, które pochłaniają mnóstwo czasu. Okazuje się, że mocno ucierpiały na tym jej dzieci, którym poświęcała za mało uwagi. Jej syn, Tadeusz Müller, opowiedział w wywiadzie dla "Jastrząb Post" o swoim dzieciństwie i trudnych relacjach z matką.

Mieliśmy wiele lat rozłąki, takiej emocjonalnej i fizycznej. To był okres od kiedy byłem nastolatkiem do niedawna. Ale myślę, że każdy człowiek powinien sobie dać szansę i życzę tego wielu rodzinom, które przechodzą przez takie problemy. Magda prowadziła lokal w latach 90., co wymagało walenia łokciami i „jaj”. To było bardzo pochłaniające. Nie miała czasu na wychowywanie dzieciaków - wyznał.

Mimo to Tadeusz nie ma jej za złe, że nie miała dla niego czasu:

Nie mam do niej żalu. Jesteśmy z Larą wzmocnieni życiowo, ona też ma super doświadczenie. Doceniam to, że nie była matką Polką, tylko kobietą, która robiła coś wspaniałego. A my też na tym skorzystaliśmy, bo jesteśmy twardsi - powiedział.

Na szczęście Tadeusz i Magda najgorsze chwile mają już za sobą.

Z którą polską gwiazdą powinieneś zjeść obiad? Czy byłaby to Magda Gessler?

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów