Wiecie, że Kasia Nosowska ma przystojnego syna? Właśnie został profesjonalnym modelem

Magdalena Barszczak 29.03.2018
Katarzyna Nosowska
Fotografia: REPORTER

Mikołaj Krajewski wkroczył do świata show-biznesu.

Kasia Nosowska chroni swoją prywatność. Zazwyczaj portale nie rozpisują się o jej życiu osobistym. Dwa lata temu gwiazda jednak zrobiła wyjątek i po raz pierwszy pokazała zdjęcie syna. 

Zobacz też: Najbardziej religijny uczestnik "Top Model" pokazał dziewczynę. Samuel pochwalił się zdjęciem na Instagramie

Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce, złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia. Dziękuję :) Być mamą 20-latka - cud - napisała wtedy na Facebooku. 

Teraz show-biznes sam upomniał się o 22-latka. Mikołaj Krajewski to owoc związku wokalistki z perkusistą Adamem Krajewskim. Trenuje koszówkę, a zdjęciami dzieli się na Instagramie. "Krajan" dał się poznać już rok temu, kiedy Nosowska udostępniła w mediach społecznościowych cover piosenki "King" zespołu T. Love. Zagrał w nim właśnie jej syn.

To nie był jednorazowy flirt z kamerą, bo 22-latek właśnie został profesjonalnym modelem. Podpisał kontrakt z jedną z największych agencji, Model Plus. Tym faktem nie omieszkał pochwalić się na Instagramie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Zobacz też: Paweł Deląg ma dorosłego syna. Jest jeszcze przystojniejszy od sławnego ojca

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów