Syn Eltona Johna jest fanem Roberta Lewandowskiego! To zdjęcie napawa nas dumą

Robert Lewandowski bez koszulki podczas meczu o mistrzostwo Niemiec
Fotografia: Instagram/fcbayern

Robert Lewandowski może być dumny, a my razem z nim! Elton John opublikował zdjęcie synów i sprawił tym samym piłkarzowi ogromną niespodziankę.

Robert Lewandowski w ostatnim czasie ma wiele powodów do radości. Wraz ze swoim zespołem, Bayernem Monachium, zdobył mistrzostwo Niemiec. Cały czas ma ogromne wsparcie w swojej ukochanej żonie, Ani Lewandowskiej i córce Klarze. Teraz przyszedł czas na kolejny powód do dumy. Legendarny muzyk, Elton John, opublikował zdjęcie, na którym widzimy jego synów. A jeden z nich ma na sobie koszulkę z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego! 

Zobacz także: Lewandowscy planują powiększenie rodziny! Powiedzieli o tym w najnowszym wywiadzie

Syn Eltona Johna jest fanem Roberta Lewandowskiego

Okazuje się, że obaj synowie Eltona Johna są wielkimi fanami Bayernu Monachium! Muzyk opublikował zdjęcie, na którym widzimy ich w strojach zespołu. Jeden ma na sobie koszulkę z nazwiskiem bramkarza zespołu, Manuela Neuera. To jednak strój drugiego z nich zwrócił naszą największą uwagę.

Chłopiec pozuje do zdjęcia w czerwonej koszulce z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło oczywiście kultowej "9", czyli boiskowego numeru "Lewego".

Naszych dwóch pucharowych bohaterów - świetny wybór Rocketmanie - skomentował FC Bayern ze swojego oficjalnego konta na Instagramie.

Ciekawostką jest, że Elton John niedawno grał koncert w Monachium i to własnie ze swojej podróży do stolicy Bawarii przywiózł synom te sportowe stroje. Piękny prezent i... świetny wybór!

Zobacz także: Elton John wspomina Freddiego Mercury'ego. Dostał od muzyka wyjątkowy prezent

Robert Lewandowski jest jedną z najlepiej zarabiających na Instagramie polskich gwiazd. Kto jeszcze znajduje się w tym gronie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów