Syn Davida Beckhama nagrał piosenkę. "Jestem dumny, że wydał swój pierwszy singiel"

Redakcja 09.12.2016
Cruz Beckham
Fotografia: East News

W ten sposób nastolatek chce pomóc potrzebującym dzieciom. 

Najmłodszy syn Victorii i Davida Beckhamów, 11-letni Cruz Beckham poszedł w ślady mamy, która swoją karierę rozpoczynała od występów w zespole Spice Girls.

Od kopania piłki zdecydowanie woli sięgnąć po mikrofon, a niektórzy już wróżą mu karierę na miarę Justina Biebera. I nie można się dziwić - Cruz właśnie nagrał świąteczny singiel "If Everyday Was Christmas", który został pozytywnie przyjęty zwłaszcza przez nastoletnie fanki muzyki pop. 

Świąteczna nuta najmłodszego syna Beckhama jest już dostępna w serwisie Spotify, a dochód ze sprzedaży singla będzie przekazany na konto organizacji charytatywnej " Global's Make Some Noise", która pomaga dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Trzeba podkreślić, że przy tworzeniu singla, 11-latek pracował z najlepszymi. Wśród nich jest Rodney Jerkins, który współpracował z takimi gwiazdami jak Michael Jackson, Rihanna, Lady Gaga, czy wspomniany wcześniej Justin Bieber. 

Jaki ojciec taki… syn?

Choć Cruz to syn jednego z najlepszych piłkarzy świata i wydawać by się mogło, że od sceny woleć będzie boisko piłkarskie, zdobyta sława nieco go peszy. Na udostępnionym przez Davida Beckhama filmie widać, że sława do głowy jeszcze mu nie uderzyła. Wyraźnie onieśmielony, ze spuszczonym wzrokiem nie do końca wie, jak powinien się zachować, gdy słyszy nagraną przez siebie piosenkę. Tego problemu nie ma piłkarz, który cieszy się z sukcesu nastolatka.

Jestem dumny, że mój mały mężczyzna wydał swój pierwszy singiel - tym bardziej, że w ten sposób pomoże innym dzieciom w całej Wielkiej Brytanii - napisał na Instagramie David Beckham. 

Czy mały Cruz zrobi karierę podobną jak jego rodzice? Czas pokaże. Na pewno nastolatek ma ułatwione zadanie. Znane nazwisko znacznie ułatwia przecież sprawę. Oby tylko 11-latek swoją karierą pokierował lepiej niż Justin Bieber, który mimo 22 lat zdążył już nieźle narozrabiać. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów