Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę i pokazała spory brzuszek

Adrianna Kubiak 31.08.2019
Sylwia Przybysz
Fotografia: Instagram/@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz wkrótce zostanie mamą. Gwiazda potwierdziła plotki o ciąży i pokazała zdjęcie z brzuszkiem.

W mediach od jakiegoś czasu krążyły domniemania o tym, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka. W sobotę gwiazda potwierdziła przypuszczenia. Na Instagramie wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje sporych rozmiarów brzuszek ciążowy.

Zobacz także: Rozenek-Majdan z ważnym apelem. Chodzi o zniesienie wiz do USA dla Polaków 

Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę

Gwiazda jednym zdjęciem rozwiała wszelkie wątpliwości. Jak podaje plejada.pl - Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski spodziewają się dziecka.

W sobotę influencerka opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie w obcisłej sukience, które wyraźne podkreśla ciążowe krągłości. Dodatkowo w opisie zdradziła, że wraz z Janem są bardzo podekscytowani faktem, że już niedługo na świecie pojawi się mały członek rodziny.

Kochani! Przyszedł czas, żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo, jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!

Sylwia przyznała, że wraz z partnerem czują wsparcie ze strony swoich rodzin, dlatego też nie boją się nowej roli, jaka ich czeka.

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy, jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie.

Fani gratulują przyszłym rodzicom

Pod najnowszym postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Fani gratulowali przyszłym rodzicom i życzyli dużo zdrowia dla całej rodziny.

Dziecko to najpiękniejszy dar w życiu. Od teraz Twoje życie zmieni się na lepsze.

Gratulacje! Dużo dużo zdrówka dla dzidziusia i obyś jak najlepiej znosiła ten czas. Buziaki dla Was.

Powodzenia i gratuluje!

Omg gratulacje kochana.

Zobacz także: Maja Hyży pochwaliła się figurą w bikini. Jak gwiazda spędza ostatnie dni wakacji?

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólna imprezę

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów