Przybysz chwali się ciążowym brzuszkiem. Internauci ją krytykują, a ona odpowiada

Zuzanna Morska 18.09.2019
Sylwia Przybysz
Fotografia: instagram.com/sylwiaprzybysz

Wokalistka zamieściła w sieci urocze zdjęcie rosnącego ciążowego brzuszka. Nie wszystkim się to spodobało.

Sylwia Przybysz potwierdziła niedawno długo pojawiające plotki o tym, że spodziewa się dziecka! Już niebawem ona i jej ukochany - Jan Dąbrowski - powitają na świecie swoją pierwszą pociechę.

Od momentu potwierdzenia informacji gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozuje z rosnącym ciążowym brzuszkiem. Jedna z jej ostatnich fotografii zachwyciła większość fanów. Ale znaleźli się też tacy, którzy ją skrytykowali.

Sylwia Przybysz pokazuje ciążowy brzuszek

Wokalistka zamieściła w sieci zdjęcie z pokaźnym ciążowym brzuszkiem. Nie wiadomo, kiedy dokładnie 21-latka urodzi pierwsze dziecko, ale jej brzuszek jest już całkiem duży.

Zdjęcie 21-latki zachwyciło większość jej obserwatorów. Opatrzyła je podpisem: "Jedyna taka miłość". Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii.

Znaleźli się jednak też tacy internauci, którym nie spodobał się najnowszy wpis influencerki. Jedna z obserwatorek napisała wprost, że nie wierzy w instynkt macierzyński gwiazdy.

Co możesz wiedzieć o miłości w takim wieku? Niedawno ze szkoły wyszłaś, a już wielka mama - napisała.

Przybysz odniosła się do tego komentarza, wrzucając do sieci wymownego emotikona: "xD".

Co sądzicie o tej sytuacji? Rzeczywiście jest się o co czepiać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów