Sylwia Nowak z "Miłości na bogato" szczerze o początkach w show-biznesie. "Hejt spowodował, że było o nas głośno"

Redakcja 31.05.2017
Sylwia Nowak
Fotografia: www.instagram.com/sylwianowaq/

Choć serial nie jest już emitowany, wielu wciąż kojarzy ją tylko z rolą Sylwii. Niesłusznie. 

Sylwia Nowak w rozmowie z Chillizet.pl zdradziła, co jest jej największą pasją i dlaczego rozebrała się dla "Playboya" i "CKM". Dowiedzieliśmy się również, kim właściwie jest Sylwia Nowak. Aktorką, piosenkarką, trenerką fitness, a może dziewczyną internetu? 

Sylwia Nowak karierę w show-biznesie rozpoczęła w 2013 roku, kiedy wraz z Karoliną Gilon, Moniką Pietrasińską i Marcelą Leszczak, wystąpiła w serialu "Miłość na bogato". Produkcja miała pokazać życie w stylu glamour w Warszawie. Choć z pewnością serial miał swoich zwolenników, wielu telewidzów stwierdziło, że jest po prostu prymitywny. Również aktorzy, którzy w nim wystąpili musieli stawić czoła krytyce. 

Sylwia Nowak na pierwszy casting do serialu nie poszła ze strachu. Potem jednak, gdy telefon zadzwonił po raz drugi, postanowiła zaryzykować i rozpoczęła swoją karierą w show-biznesie. Dziś na swoim koncie ma już nie tylko występy w filmowych i serialowych produkcjach ("Wkręceni 2", "Na wspólnej"), ale również rozpoczęła przygodę z muzyką i nagrała dwa single: "Silniejsza" i "Ukradnij". 

Moje spostrzeżenia, osób mi bliskich i moich odbiorców z kont social media są takie, że ten klimat, który pokazałam po dwóch singlach, nie do końca jest chyba moim klimatem. Gdy gram i śpiewam w domu przy pianinie, to ta akustyczna muzyka bardziej we mnie "siedzi". Będę kombinować z jeszcze innym stylem muzyki, zobaczymy co z tego wyjdzie. Założyłam sobie, że w 2017 roku wydam album, ale zobaczymy jeszcze, w który klimat muzyczny pójdę - powiedziała Sylwia Nowak w rozmowie z Chillizet.pl. 

Sylwia Nowak
Fotografia: www.instagram.com/sylwianowaq/

Sylwia Nowak 

Sylwia Nowak od A do Z

Sylwia Nowak jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak przyznaje, to właśnie prowadzenie kont w social media pozwala jej się utrzymać. Jest również w trakcie robienia kursu trenerki fitness i z wielkim zamiłowanie trenuje boks, którym ma zamiar zarazić kobiety. 

O swojej przygodzie w serialu "Miłość na bogato", zdjęciach topless, muzyce i planach na przyszłość opowiedziała w wywiadzie udzielonym Chillizet.pl. Nie przegapcie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów