Sylwia Nowak trenując boks rozprawia się ze stereotypami o słabej płci

Redakcja 24.05.2017
Sylwia Nowak
Fotografia: urbaniZen

"Nam kobietom przyda się boks. Widzę po sobie, że świetnie rozładowuje negatywne emocje".

Sylwia Nowak to nie tylko aktorka znana z takich produkcji jak "Miłość na bogato", "Na wspólnej", czy "Wkręceni 2". To także piosenkarka, która wypuściła na rynek już dwa single, ale również wielka miłośniczka sportu. 

Artystka od października 2016 roku uprawia boks, który stał się jej wielką pasją. Trenuje pod czujnym okiem trenera, Michała Bernata. Razem udowadniają, że to nie tylko sport dla mężczyzn. 

Nam kobietom przyda się boks. Widzę po sobie, że świetnie rozładowuje negatywne emocje. Na takim treningu można wyżyć się, a przy tym fajnie spędzić czas - przekonuje artystka. 

Sylwia Nowak nie zamierza wchodzić na ring i boksować zawodowo. Przekonuje, że ten sport można uprawiać rekreacyjnie i dobrze się przy tym bawić. Razem z trenerem przygotowują dla wszystkich kobiet prawdziwą niespodziankę - wspólne treningi. Cel jest jasny. Chcą pokazać, jakie możliwości daje ten sport i jakie korzyści może przynieść każdej kobiecie.  

Nasza kamera towarzyszyła Sylwii Nowak i Michałowi Bernatowi podczas treningu. Zobaczcie, jaką frajdę dostarczają im wspólne treningi i co tak naprawdę myślą o boksujących kobietach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów