Juszczak i Krawczyk będą rodzicami! Aktorka wstawiła zdjęcie z brzuszkiem i zdradziła płeć?

Hanna Skowron 31.01.2019
Mikołaj Krawczyk w czarnej bluzce i jeansach i Sylwia Juszczak w białej bluzie na koniach
Fotografia: Instagram/Sylwia Juszczak-Krawczyk

Sylwia Juszczyk i Mikołaj Krawczyk mają już synów z poprzednich związków. Wkrótce powitają na świecie wspólną pociechę. Poinformowała o tym sama aktorka.

Sylwia Juszczak od 2016 roku tworzy szczęśliwy związek z Mikołajem Krawczykiem. Każde z nich ma już synów z poprzednich związków. Sylwia ma dwóch synów ze swoim pierwszym mężem, Tomaszem Pągowskim. Mikołaj natomiast ma bliźniaków z Anetą Zając. Teraz para doczeka się wspólnego potomka! Sylwia Juszczak opublikowała zdjęcie z brzuszkiem ciążowym. Podpis fotografii może dać nam do myślenia. Znajduje się w nim wskazówka co do płci dziecka.

Zobacz także: Zając i Krawczyk znów w sądzie! Aktor po raz pierwszy skomentował oskarżenia byłej partnerki

Sylwia Juszczak jest w ciąży!

Media donoszą, że Sylwia Juszczak już niedługo po raz trzeci zostanie mamą! Świadczyć o tym może również pokaźnych rozmiarów brzuszek ciążowy, którym się pochwaliła. Aktorka napisała też, że doskonale czuje się w ciąży.

Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... Ja czuję się świetnie! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie. Cudny czas - napisała Juszczak na Instagramie.

Następnie aktorka dodała hashtagi. Wśród nich znalazły się słowa "big family", "sons" oraz "daughter". Ponieważ oboje z Mikołajem mają już synów, możemy wnioskować możemy, że Juszczak spodziewa się córeczki. W komentarzach posypały się gratulacje od fanów. 

Ślicznie ci z brzuszkiem, piękne chwile przed wami! Szczęście w najczystszej postaci! 

Wyglądasz kwitnąco! 

Teraz czas na małą księżniczkę.

My również gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o swojej ciąży. Coś jest na rzeczy?

Gwiazdy często wybierają nietypowe imiona dla swoich pociech! Zobaczcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów