Wstydziła się ciała, a teraz jest z niego dumna! Sylwia Bomba zachwyca figurą w obcisłej sukience z Zary

Julia Pandecka 07.11.2019
Sylwia Bomba w czarnej, skórzanej stylizacji idzie ze słonecznikami w ręce
Fotografia: Instagram/Sylwia Bomba

Sylwia Bomba może poszczycić się piękną figurą. Teraz celebryka opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w białej, obcisłej sukience z Zary. Sami zobaczcie!

Sylwia Bomba to gwiazda programu "Googlebox", czyli show, w którym jesteśmy świadkami, jak uczestnicy oglądają telewizję. Co ciekawe, cieszy się on coraz większą popularnością, a niektóre jego gwiazdy stały się nawet rozpoznawalne. Sylwia Bomba w ostatnim czasie bardzo dużo schudła i może pochwalić się naprawdę dobrą figurą. Na najnowszym zdjęciu jeszcze podkreśliła sylwetkę, zakładając obcisłą, białą sukienkę z Zary. Wygląda super!

Zobacz także: Mateusz z "Googlebox" schudł 140 kg. Mężczyzna opublikował zdjęcie, na którym pozuje bez ubrań

Sylwia Bomba zachwyca figurą w obcisłej sukience z Zary

Sylwia zaskoczyła fanów, ponieważ w swojej jesiennej stylizacji postawiła na biel. Założyła na siebie obcisłą sukienkę z Zary właśnie w tym kolorze. Do tego dobrała biały płaszcz w nieco innym odcieniu. Jedynie dodatki są ciemne, postawiła bowiem na czarne kozaki i torebkę w tym samym kolorze na złotym łańcuszku.

Naszą uwagę jednak zwraca przede wszystkim post celebrytki. Okazuje się, że Sylwia miała ogromny problem ze swoją sylwetką. Postanowiła jednak wziąć się za siebie i teraz łatwiej jest jej zaakceptować samą siebie.

Gdyby mi ktoś powiedział, że kiedyś będę dumna ze swojej figury, to uśmiałabym się do łez. Pamiętam to uczucie, jak to jest być najgrubszą i najbrzydszą w klasie, w szkole. Wstydziłam się siebie, chowałam się za wielkimi ubraniami. Dałam radę z tym wygrać, nie chciałam się tak czuć. Jeśli ja mogłam, jeśli mi się udało, to każdemu może się udać - napisała Bomba.

Gratulujemy Sylwii i cieszymy się, że akceptuje samą siebie. Z resztą ma ku temu powód. Sami zobaczcie, jak się prezentuje!

Zobacz także: Ewelina z "Warsaw Shore" bez makijażu! Fani: "Zdecydowanie lepiej"

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów