13 lat temu przewidziała koronawirusa. W swojej książce zdradziła, jak skończy się epidemia

Malwina Wasilewska 10.04.2020
koronawirus
Fotografia: Shutterstock

Ta kobieta zdradziła jeszcze jedną niepokojącą informację na temat koronawirusa...

Amerykańska parapsychog, Sylvia Browne, już w 2007 roku w swojej książce przepowiedziała epidemię koronawirusa. W swojej książce zdradziła też, w jaki sposób skończy się ta zaraza.

Przepowiednia Sylvii Browne

Koronawirus od kilku tygodni spędza nam sen z powiek i jak na razie nie wiadomo, kiedy świat upora się z zarazą. Okazuje się, że epidemię wirusa z Wuhan przepowiedziała już 13 lat temu Sylvia Browne - parapsycholog i autorka książki "Co nas czeka?", w której szczegółowo przedstawiła swoją wizję. 

Około 2020 rok ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii - napisała w swojej książce.

Kobieta przepowiedziała, w jaki sposób skończy się epidemia koronawirusa. Jak stwierdziła, zaraza nagle zaniknie. Niestety Sylvia Browne nie poinformowała, kiedy to nastąpi.

Niemal równie zagadkowy jak sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie nagle, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie - czytamy.

Browne dodała także, że epidemia koronawirusa wróci w 2030 roku i wtedy uda się zwalczyć Covid-19 już na zawsze.

Ten pies uwielbia podróżować. I przez to też podbija Instagram. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów