Świąteczna reklama Johna Lewisa podbiła sieć. Głównym bohaterem spotu został Elton John

Anna Respondek 21.11.2018
John Lennon przy fortepianie
Fotografia: Youtube/John Lewis & Partners

Czy komukolwiek uda się przebić reklamę sieci centrów handlowych John Lewis? 

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, kościelne święto, które od lat zostało maksymalnie skomercjalizowane. Właśnie dlatego już od połowy listopada na ulicach i w centrach handlowych pojawiają się świąteczne dekoracje, które mają wprowadzić ludzi w niezwykłą i podniosła atmosferę i skłonić ich do większych zakupów. Podobnie sytuacja wygląda w telewizji, w której regularnie emitowane są bożonarodzeniowe reklamy w postaci krótkich i łapiących za serce historii. 

Świąteczna reklama od Johna Lewisa

Choć wciąż czekamy na świąteczną reklamę od Allegro, internauci już wybrali spot, który bezapelacyjnie podbił ich serca. Mowa o reklamie od sieci centrów handlowych John Lewis, w której wystąpił Elton John. Jej przewodnim motywem nie jest żadna świąteczna piosenka, a raczej podróż do przeszłości. Twórcy spotu nie zastosowali wielu rozczulających chwytów, jednak pomimo tego od historii nie można oderwać wzroku.

Podobnego zdania są internauci z całego świata, którzy nie kryli swoich zachwytów. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Kocham to tak bardzo! Oglądałam to dosłownie setki razy.

Najlepsza reklama 2018 roku!

Płaczę, to jest wspaniałe. John Lewis znowu to zrobił - zachwycali się. 

Widzieliście już reklamę od Johna Lewisa? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wszyscy kochamy świąteczne filmy! Tych 20 produkcji towarzyszy nam co roku i wciąż przyciąga przed ekrany miliony widzów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów