Polka wystąpi na Super Bowl 2020 u boku Jennifer Lopez!

Paulina Ermel 30.01.2020
Jennifer Lopez
Fotografia: Rex Features/East News

Kolejny sukces Polaków! Tym razem chodzi o Klaudię Antos, który już niedługo wystąpi u boku samej Jennifer Lopez!

Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Finałowy mecz o mistrzostwo kraju w futbolu amerykańskich odbędzie się już 2 lutego 2020 roku.

I choć zagorzali fani tego sportu czekają z niecierpliwością na samą grę futbolistów, nie mogą się też doczekać występu, który odbędzie się w przerwie zawodów. W tym roku na scenie pojawią się bowiem Shakira i Jennifer Lopez! U boku jednej z nich będziemy mogli podziwiać Polkę, Klaudię Antos!

Super Bowl 2020: Polka wystąpi u boku Jennifer Lopez

Super Bowl Halftime Show to jedno z najgorętszych show w USA. Co roku odbywa się ono w przerwie finałowego meczu futbolowego o mistrzostwo kraju. Podczas tegorocznej przerwy na scenie wystąpią Jennifer Lopez i Shakira!

Wygląda na to, że u boku pięknej JLo z kolei pojawi się... Klaudia Antos! Tancerka, która wzięła udział w 9. edycji programu "You Can Dance - po prostu tańcz", pochwaliła się w sieci zdjęciem z przygotowań do tego ważnego wydarzenia!

Antos już w programie tanecznym zrobiła na jurorach duże wrażenie - wieszczyli jej oni międzynarodową karierę. I właśnie w tej chwili robi ją na naszych oczach! Klaudia wystąpi u boku Jennifer Lopez na Super Bowl 2020. A fani nie mogą się już doczekać tego przedstawienia.

Przypominamy, że Klaudia Antos ma na koncie wiele sukcesów. Wystąpiła w wielu teledyskach - w tym u Honoraty Skarbek czy Dody. Od pewnego czasu przebywa w USA - wzięła udział w warsztatach tanecznych, a później postanowiła tu zostać. Wyjazd poza granice Polski się opłacił - już 2 lutego będziemy mogli obejrzeć ją na Super Bowl, które co roku przyciąga miliony ludzi przed telewizory!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów