Rodzina królewska zarobi na... sukni księżnej Meghan!

Paulina Ermel 22.08.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: East News

Od momentu, kiedy księżna Meghan wystąpiła w swojej pięknej sukni ślubnej, minęły 3 miesiące. Teraz rodzina królewska postanowiła pochwalić się tą kreacją na wystawie. I przy okazji na tym zarobić!

Od królewskiego ślubu minęły już 3 miesiące, ale echa tego wydarzenia nie cichną. Oczy całego świata zwrócone są w kierunku księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Rodzina królewska postanowiła wykorzystać zainteresowanie parą książąt. I dzięki temu suknię ślubną księżnej Meghan będziemy mogli oglądać na wystawie!

Zobacz także: Harry i Meghan postawili znajomym ultimatum. Tego nie wolno im robić!

Suknia ślubna księżnej Meghan

Suknia ślubna projektu dyrektor kreatywnej Givenchy będzie jednym z eksponatów wystawy na zamku w Windsorze! Warta 200 tysięcy funtów kreacja od samego początku wzbudzała niemałe zainteresowanie. I wciąż się to nie zmieniło. Turyści z całego świata tłumnie odwiedzają miejsce, w którym Meghan i Harry powiedzieli sakramentalne "tak". Teraz dodatkowo będą mogli oglądać suknię ślubną księżnej z bliska.

Pomysł wystawienia sukni pojawił się po tym, kiedy zamek Windsor odnotował wzrost odwiedzin tego lata. Związane to było ze ślubną gorączką.

Warto dodać, że też w tym miejscu księżniczka Eugenia i jej narzeczony Jack Brooksbank wezmą ślub w październiku.

Zobacz także: Takiego prezentu nie dostali nawet Kate i William. Miny Meghan i Harry'ego bezcenne

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów