Księżna Meghan zaskoczyła wszystkich stylizacją, którą pokazała po porodzie!

Paulina Ermel 09.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Meghan i Harry zaprezentowali synka światu. Sukienka, którą księżna wybrała na tę okoliczność, zaskoczyła wszystkich!

Księżna Meghan i książę Harry powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Archie Harrison przyszedł na świat 6 maja nad ranem i od razu podbił serca fanów pary książęcej Sussex i całej rodziny królewskiej. Młodzi rodzice dali sobie 2 dni na to, żeby nacieszyć się pociechą, zanim podzielą się ze światem tym, jak wygląda ich dziecko i jakie nadali mu imię.

Wygląda na to, że nie tylko pod tymi względami Meghan i Harry odstąpili od kultywowanej do tej pory tradycji, jeśli chodzi o królewskie porody. Zaskoczeniem dla wszystkich była także stylizacja księżnej Meghan, którą wybrała na prezentację synka. Wiemy, dlaczego.

Sukienka, w której Meghan wystąpiła na pierwszych zdjęciach z synem

Do tej pory zarówno księżna Diana, jak i księżna Kate prezentowały swoje pociechy tego samego dnia, kiedy tylko przyszły na świat. I to zaledwie parę godzin po porodzie w skrzydle Lindo w szpitalu St Mary w Londynie.

Księżna Meghan i książę Harry postanowili utrzymać poród w tajemnicy, a dziecko przedstawili fanom dopiero 2 dni po szczęśliwym rozwiązaniu.

Zobacz także: Co oznacza imię syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego?

Jednak to nie koniec niespodzianek. Nie dość, że dziecko fotoreporterom zaprezentował sam Harry - to on trzymał synka na rękach - uwagę wszystkich przyciągnął zaskakujący strój Meghan, jaki wybrała na tę okazję.

Świeżo upieczona mama bowiem zaprezentowała się w białej eleganckiej, nieco garniturowej sukience, którą przewiązała paskiem. Projekt Givenchy podkreślił zatem jej ciążowe krągłości - a dokładnie całkiem pokaźny brzuszek, który został jej jeszcze po porodzie.

To zupełnie inny wybór niż ten, który preferowała księżna Diana i który kultywuje księżna Kate. Mama księcia Harry'ego, a także jego bratowa wybierały na tę okazję luźne sukienki, maskujące pozostałości po ciąży.

Jeszcze niedawno Meghan i Harry brali ślub, który oglądały na całym świecie miliony! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów