Stylista w "DD TVN" pokazywał wzory dla krąglejszych modelek. Jedno określenie nie spodobało się Wellman

Anna Respondek 20.02.2018
"Dzień Dobry TVN"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Dorota Wellman jednym stwierdzeniem przywołała stylistę do porządku. Jej reakcja była mistrzowska.

W porannym programie "Dzień Dobry TVN" poruszane są różne tematy, od tych poważnych i społecznie zaangażowanych, po lekkie, związane z wyglądem i pielęgnowaniem urody. 

Zobacz także: 11-latek poprowadził "DDTVN" i zawstydził Piotra Kraśkę i Kingę Rusin

Tym razem do studia TVN został zaproszony stylista Adam Chowański, który opowiedział Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman o tym, jakimi wzorami można optycznie wyszczuplić lub poszerzyć sylwetkę. Swoje stylizacje i przydatne triki pokazał na trzech modelkach, które ubrał w różne wzory. Jedna z nich miała na sobie kratę i paski, inna kwiaty. 

Wzory, desenie, rożnego rodzaju nadruki mogą oszukać nasze oko i dzięki temu możemy kształtować sylwetkę. Jasne barwy mają taką moc, że optycznie powiększają - powiedział. 

Prowadzący chcieli wiedzieć, czy można ze sobą łączyć różne wzory i kiedy warto się zatrzymać, aby nie przesadzić. Według Chowańskiego nie istnieje taka granica. 

W modzie nie istnieje coś takiego, że czegoś nie można. Musimy dopasować to do swojej osobowości. Możemy pozwolić sobie na dużo - zaznaczył. 

Przy jednej z modelek doszło do zabawnej sytuacji. Podczas opowiadania o wzorach kwiatowych stylista użył wyjątkowo niefortunnego stwierdzenia i powiedział, że wielkość wzorów musi być dopasowana do "gabarytów obiektu", choć jak sam przyznał, nie jest to zbyt ładne pojęcie. W tym momencie wtrąciła się Dorota Wellman. 

Gabaryty to są proszę pana, jak się wywozi śmieci - powiedziała. 

Marcin Prokop i stylista zaczęli się śmiać, jednak Chowański ostatecznie przeprosił za swoje nieodpowiednie zachowanie. 

Odwołuję to słowo. Do krągłości kobiecych - poprawił się. 

Wellman skwitowała jego słowa krótkim "brawo ty" i powrócono do rozmowy o modzie.  

Zobacz także: Ksiądz opowiada o tym, czy powinno się płacić za sakramenty

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów