Martyna Wojciechowska uhonorowana przez światową markę. Polki są z niej dumne!

Martyna Wojciechowska 07.03.2018
Martyna Wojciechowska otrzymała własną lalkę Barbie
Fotografia: Instagram.com/martyna.world

To pierwsze wyróżnienie przyznane kobiecie spoza USA!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet marka Mattel stworzyła lalkę z podobizną Martyny Wojciechowskiej. W ten sposób amerykańskie przedsiębiorstwo postanowiło uhonorować polską podróżniczkę za jej odwagę, determinację i przede wszystkim za to, że od lat inspiruje młode dziewczyny do spełniania swoich marzeń. Wojciechowska pochwaliła się na Instagramie lalką Barbie Shero.

Taki tytuł otrzymałam dziś od firmy Mattel, za inspirowanie Kobiet i Dziewczynek w Polsce i na świecie do tego, by odważyły się marzyć i spełniać swoje marzenia. To niezwykłe wyróżnienie, przyznane po raz pierwszy poza USA - napisała Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska pokazała własną lalką Barbie

Nazwa lalki nie jest przypadkowa. Barbie Shero to połączenie słów "She" i "Hero", które idealnie odzwierciedlają hart ducha Martyny. Przedstawiciele marki nie kryją dla niej podziwu.

W tej kolekcji chcieliśmy nagrodzić te kobiety, które mogą uchodzić za wzór do naśladowania dla małych dziewczynek, ponieważ swoją działalnością inspirują i przełamują stereotypy – mówiła przedstawicielka firmy - wyznała przedstawicielka firmy Mattel.

Polki są pod wrażeniem długiej listy sukcesów Martyny. Zgodnie twierdzą, że ta nagroda się jej należała:

Ogromne gratulacje! Dziękujemy, ale nie tylko za inspiracje by marzyć, ale najbardziej za przekazywaną moc by działać, spełniać marzenia i osiągać cel - pisze jedna z fanek.

Taka Barbie to ja rozumiem! Na pewno bym się nią bawiła! Wielkie gratulacje - dodaje kolejna obserwatorka.

Zobacz także  Martyna Wojciechowska była molestowana. "Ci mężczyźni są niezaspokojeni"

Dodajmy, że podobne wyróżnienie otrzymały m.in. afroamerykańska reżyserka i scenarzystka Ava Duvernay, gimnastyczka, mistrzyni olimpijska Gabby Douglas, pierwsza afroamerykańska tancerka baletowa Misty Copeland i popularyzatorka ruchu body positive Ashley Graham.

Gratulujemy Martynie tej wyjątkowej nagrody!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska była molestowana. "Ci mężczyźni są niezaspokojeni"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów