Stramowski zdradził, co na początku sądził o nim Vega: "Strasznie mnie pocisnął"

Anna Respondek 22.11.2018
Patryk Vega i Piotr Stramowski
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Pierwsze spotkanie panów nie było łatwe dla aktora. 

Patryk Vega od pewnego czasu stał się jednym z bardziej znanych reżyserów w Polsce. Jego filmy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Kobiety mafii" przyciągnęły do kina tysiące widzów. Najwięcej dyskutowano na temat "Botoksu" i wielu kontrowersyjnych scen związanych między innymi z tematem aborcji czy operacji plastycznych.

Vega znany jest z tego, że pracuje z grupą aktorów pojawiających się w niemalże każdej jego produkcji. Jednym z nich jest Piotr Stramowski, który w "Pitbullu. Niebezpieczne kobiety" wcielił się w postać Majamiego. Ostatnio aktor w rozmowie z redaktorem naczelnym "Playboya" ujawnił, jak wyglądały jego pierwsze spotkania z reżyserem. 

Piotr Stramowski o Patryku Vedze

Pierwszym filmem Vegi, w którym wystąpił Piotr Stramowski, był "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Aktor wcielił się w postać uosabiającą chodzącą męskość. Jednak jak się okazuje, nie zawsze tak wyglądał i tak się zachowywał, o czym wprost powiedział mu reżyser. 

Powiedział: "No dobra, masz tę rolę, ale, kur*a, wiesz co, nie możesz być sobą. Musisz się totalnie zmienić, bo jesteś pi*dą - przyznał Stramowski. 

Później nie było łatwiej. Aktor musiał wysłuchać wielu przykrych komentarzy pod swoim adresem. 

Jak to piz*ą? "No tak to, zgolisz te chu**we włosy, zrobimy z ciebie faceta." Strasznie mnie pocisnął. Jak chyba nikt. Nasłuchałem się o tym byciu piz*ą, o potrzebie zmiany. A na koniec wrzucił mnie na kilka miesięcy do wilków [środowiska policjantów] - wyjawił.

Ostatecznie Stramowski przyznał, że takie podejście Vegi pozwoliło mu wyzwolić wewnętrzne "zwierzę", które tłamsił w sobie, "bo wydawało mu się, że zawsze musi być miły i grzeczny". 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Szukasz dobrego polskiego filmu? Te zdecydowanie przypadną ci do gustu. Są najlepsze!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów