Stewardessa przyjęła oświadczyny na pokładzie samolotu. Teraz może tego bardzo żałować

Stewardessa
Fotografia: Youtube.com/screen

Reakcja przedstawicieli linii lotniczych zaskoczyła wszystkich.

Zaręczyny na pokładzie samolotu wydają się niesamowicie romantycznym pomysłem. Jednak okazuje się, że nie każdemu wychodzi to na dobre. Poznajcie historię stewardessy chińskich linii lotniczych, która z powodu przyjęcia oświadczyn została wyrzucona z pracy.

Oświadczyny na pokładzie samolotu

Pewna stewardessa China Eastern Airlines swoje zaręczyny będzie wspominać do końca życia. Jej ukochany postanowił oświadczyć się jej w czasie jej pracy na pokładzie samolotu.

Nieoczekiwanie podszedł do niej i uklęknął, a następnie zapytał, czy zostanie jego żoną. Pasażerowie samolotu byli wniebowzięci na widok tej wyjątkowej sceny. Dodajmy, że całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z nich.

Niestety zdaniem przedstawicieli linii lotniczych stewardessa w ten sposób naraziła inne podróżujące osoby na niebezpieczeństwo. Choć na nagraniu widać, że pasażerowie nie czuli się w żaden sposób zagrożeni, szefostwo podjęło decyzję o zwolnieniu pracownicy.

Warto wspomnieć, że kobieta dostała wypowiedzenie umowy dopiero kilka miesięcy po tym, jak video ujrzało światło dzienne. Zobaczcie poniższy materiał.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Adam Nawrot po zakończeniu 5-letniego związku spakował plecak i wyruszył w podróż życia. Jego środkiem transportu była stara furgonetka, która niegdyś należała do nowojorskiej policji. Zobaczcie jego zdjęcia z podróży!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów